Martas pārdomas grēksūdzē; skatītāj, sagatavo viņai kādu aso jautājumu!

3 komentāri

Trešdienas pārrunu jeb grēksūdzes laikā viena no, iespējams, skatītāju nīstākajām dalībniecēm – Marta, kļuva ļoti domīga par to, kāpēc tas tā ir!? Taču meitene atzina, ka līdz šim šo 10 nedēļu laikā ir bijusi ļoti godīga.

3 komentāri

TOP komentāri

 • ehhhh
  0

  ehhhh

  1.tas,ka vina izmanto citus, 2.tas, kaa vinja izturas pret viirieshiem(Neimanis-pakalpins),3.ka vinja noliek citus nemitiigi un pati dara to pashu-abas Griisles-nolika Kritini par zaliti,pati Darta heroinu izmeginajusi, Marta nolika Krstini,ka shii gulj un neko nedara,pati vaaljaajaas pa Vipu,vislaik chiixt,ka kkas saap..,4.ka vinja ir aciimredzami(abas)vadiibas miilules,pretiigi,ka tik uzkritoshi-viss tiek piedots,vnm slaveetas,un vienu reizi,kad Dartu nolika par narkotikaam-viss,skandaals,spuras gaisaa,teelotaa sirdsleekme bezmazvai.5.ka vinja abas uzskata,ka ir kkas ipash..tak nekas juus neesiet,parasti cilveeki,bet tada zvaigznu slimiba-visi citi aprobezoti,skatitaji-dau.nji(Dartas vardi),pasas-skaistakas un gudrakas,pfff,6.ka neviens jums neko nedriikst aizraadiit,nespejat pienemt kritiku,spuras gaisaa,utt,utt

  patik-kaa Darta glezno,maasu muzikas gaume,Martas mati un ka Marta lasa daudz graamatas.

  11.12.2014 14:53

 • Mārīte
  0

  Mārīte

  Marta sevi vērtē ļooooti augstu un tas manuprāt ir galīgi gaŗām,domāju, ka vispirms jālauj ,lai sabiedrība un līdzcilvēki novērtē Tavas spējas Ja jau darbojies šovā ,kur ir ļauts par Tevi izteikt viedokli.....Nekas nemainīsies meitenē, kamēr PAŠNOVĒRTĒJUMS ies pa gaisu un apkārtējie visi būs ZEM VIŅAS.TAS VISS IZPAUŽĀS PAT SEJAS GRIMMASĒS UN ŽESTOS.Bet nekas jau nav ne jāmaina ne jālauž ,ej pa dzīvi tālāk ar DEGUNU GAISĀ.SABIEDRĪBA TEVI VĒRTĒ, DIEMŽĒL,DAUDZ ZEMĀK, NEKĀ TU PATI SEVI CEL....UN SEKAS IR APLAUŠANĀS.

  11.12.2014 07:57

 • studente
  0

  studente

  Lai gan Marta nav mana favorīte, nav arī tā, ka es viņu nīstu. Es saprotu, ka nav patīkami apzināties - es neesmu skatītāju mīlule. Taču, manuprāt, Marta ir pietiekoši gudra, lai padomātu un saprastu kādēļ tas tā ir. Marta arī pati atzinusi: "Man ir smags raksturs, nenāc par tuvu!" Tāpat viņa izteikusies, ka ir pamanāma. Jā, piekrītu, pamanāma Marta ir. Bet ar ko? Vai ar sirsnīgu, draudzīgu un izpalīdzīgu attieksmi pret citiem šova dalībniekiem? Vai ar siltu un mīļu attieksmi pret Neimani? Diemžēl nē. Un tā vien šķiet, ka jebkurās attiecībās(vismaz šova ietvaros) Marta vairāk ņem, nekā dod. Un tas ir skumji. Atceros Martas izturēšanos pret bijušo šova dalībnieci Kristīni(sīkāk to neanalizēšu), kad Neimanis teica: "Varbūt runāsim ar Kristīni?", bet Marta atbildēja: " Es taču neiešu sevi lauzt!" Žēl, bet vajadzētu gan! Nu, NEDRĪKST tā izturēties pret cilvēku, kaut arī konkrētais cilvēks ne visai patīk. Kas attiecas uz Martas izpildītajiem uzdevumiem, tad jāsaka godīgi - tie nebija slikti, bet nekas tāds īpaši PAMANĀMS arī nebija. Tā pa vidu. Kas gan ir pamanāms, tad tie ir Martas glītie sejas vaibsti un garie, melnie mati. Es uzrakstīju to, ko domāju, neko nepārspīlējot un neapmelojot Martu. Esmu pārliecināta, ka daudzi skatītāji man piekritīs, cits jautājums - vai uzrakstīs. Beigās vien piebildīšu sekojošo - man personiski nav nekāda naida pret Martu, un man neskauž ne viņas izskats, ne puisis(esmu daudz vecāka par Martu), ne arī iespējamā karjera(kas viņai varētu būt visai veiksmīga). Es tikai ierosinu būt kritiskākai pret sevi un padomāt par savu attieksmi pret līdzcilvēkiem. Bet šajā piedošanas laikā novēlu Martai piedot un tikt piedotai:))

  11.12.2014 03:20

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas