Ko Elīna saka par savu iziešanu?

18 komentāri

Portāls Skaties.lv ekskluzīvi aicināja uz interviju Elīnu uzreiz pēc šova telpu pamešanas.

18 komentāri

TOP komentāri

 • Patiesi
  0

  Patiesi

  Savukārt Kristīnei, te nav ko darīt, viņas radītā drāma, jau ir piereibusies, viņa nav spējīga kļūt par tvzvaigzni, viņai ir jādodas mājās.
  Viņas sturgalvība, un ''nobrauktā'' attieksme ir apnikusi. Viņa diemžēl pieder pie cilvēku kategorijas ar kuriem labāk sarunās neielaisties, bet labāk uzturēt sarunu ar sienu.
  un kā jau tika noskaidrots, viņas prioritāte ir viņa pati, un par bērnu viņai nav it nekādas sirdsapziņas, citādāk viņa jau sen būtu izstājusies, un neradījusi lieku stresu uz savu psihi, kas tā rezultātā nodara kaitējumu arī bērnam. Pat nedaudz smieklīgajā komentārā par mitrā gaisa kaitējumu, no Elīnas puses varēja saskatīt kaut kādu sakarīgu secinājumu...ka Kristīnei ir nepieciešams svaigs gaiss, nevis piesmakušās šova telpas, un smēkētāju kompānijai tai apkārt. Viņai te nav ko darīt, un domāju šīs nedēļas beigās viņa atkal sēdēs uz izbalsošanas strīpas, un skatītāji būs kaut cik saprātīgi un nebalsos par viņu, bet ļaus tai doties ārā, pietiks, jau izklaidēt tautu, ar nopietnām privātās dzīves problēmām...:/

  29.10.2014 12:25

 • Patiesi
  0

  Patiesi

  Uzskatu, ka Elīnai nevajadzēja aiziet, viņai bija jāpaliek, pareizi vien Andersons bija izteicies , ka Elīna bija šova saulīte, pozitīvisma stariņš. Bez viņas šovs ir drūms, pliekans, pietrūkst, viņas sirsnīgo smiekliņu fonā, kārtējās reizes, kad Elīna teiks ''Diieeeus? Tu mani dzirdi?!'' kas bija tik jauki.
  Bet vairāk runājot par profesionālo daļu, tik tiešām var redzēt, ka viņa centās. Var redzēt izmaiņas, un žēl ka tas vis tika tā nocirsts, un viņai netika dota iespēja pilveidot sevi tālāk, šīs programmas ietvaros, jo Elīna tik tiešām bija viens no labākajiem kandidātiem, vēl vienas tādas kā viņa nav un nebūs, ja nu vienīgi nenotiks brīnums un Elīnai ļaus atgriezties šova telpās un turpināt apmācības, jo runa jau vairs nav par to, ko uzvarēs, bet par to, kurš spēs iegūt un pierādīt visvairāk no šī visa pasākuma.
  Cerēsim uz to lābāko- kaut Elīna atgrieztos šovā!!!

  29.10.2014 12:14

 • lol
  0

  lol

  kā var raudāt par svešiem cilvēkiem?

  29.10.2014 12:01

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas