Ko par finālu domā uzvarētāja ēnā palikušie?

4 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Portāls Skaties.lv uzreiz pēc fināla uz sarunu aicināja Juri un Lindu – abus superfinālistus, kuri skatītāju balsojumā atzina Neimaņa pārākumu!

4 komentāri

TOP komentāri

 • studente
  0

  studente

  Nu, te jāpiekrīt Jurim, ka otrā vieta nav tā labākā. Zinu no savas pieredzes, jo trešā ir trešā, bet palikt otrajam...., tas ir smagi. Pie tam vēl savā dzimšanas dienā!!! Atceros, ko par Juri teica Raimonda Vazdika un pilnībā viņai piekrītu. Žēl, ka pasniedzējas viedoklis nebija noteicošais. Te nāk prātā dziesmas vārdi: "Bet dzīvē viss ir savādāk...":))) Ļoti ceru, ka abus finālistus - Juri un Lindu, mēs tomēr redzēsim savos ekrānos!

  16.12.2014 22:35

 • Kitty
  0

  Kitty

  Es un mani tuvinieki esam par jums ,un ari arpus sova ticam ka kaut ko izmeitarosiet jums milisi ir talants !;)veiksmi!JURITI SVEICIENS JUBILEJA BUCAS!

  16.12.2014 12:32

 • MEDIĶIS
  0

  MEDIĶIS

  MANI MĪĻIE,MANI FAVORĪTI....LINDA UN JURIS,NO PIRMĀS DIENAS ,UN PIRMĀM NEDIENĀM BIJU KOPĀ AR JUMS.TAGAD AR PRIEKA ASARĀM APSVEICU,JŪS ESAT TIEŠĀM VISVAIRĀK ....UZVARĒTĀJI.LIELS GANDARĪJUMS ,ĻOOOOTI LIELS ,KA LINDA IZSPIEDA ,IEDOMĪBAS KALNGALU MARTU,AIZ STRĪPAS,,,,MAN BŪS ĻOTI SKUMJI BEZ JUMS.JURĪTI SIRSNĪGI TEV LABĀ VĒLĒJUMI DZIMŠANAS DIENĀ.TO,KA JŪS TAUTA MĪL PIERĀDIJA BALSOŠANA UN ČATA UZVIRDUMS,

  16.12.2014 07:24

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas