Edgara un Santas Nr. 1 kāzu mēģinājums

1 komentārs

Piektdienas ballīte tika ieskandināta pašu jauno TV Zvaigžņu skaņās, un šoreiz tas bija Edgara Toretto un Santas Nr. 1 kāzu mēģinājums. Tas no tiesas bija jestri. Ja nesekoji līdzi piektdien, noskaties tagad!

Visi dalībnieki tika sadalīti atbilstošās lomās – par lieciniekiem bija uzdevušies Aldis ar Lindu, bet mācītāja (kurš ir akls un nāk no Itālijas) pienākumus uzņēmās Juris. Pirms ceremonijas līgavainis Toretto atzina, ka viņam diezgan svīst rokas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Edgara audžumāte – Dārta – neizrādīja īpašu sajūsmu par topošo vedeklu, bet tēvs, kura lomā bija iejuties [Ex] da Bass, gan vēlēja visu to labāko un jaunajam pārim pat uzdāvināja dzīvokli. Santas Nr. 1 māsa Violeta bija pret šīm kāzām. Neiztika arī bez tādām tradīcijām kā līgavas nešana uz rokām, vecāku tosti un dāvanas, kā arī, protams, kāzu mielasts, ko piedāvāja lieliskā Can Can pica.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aivars
    0

    Aivars

    kārtējo reizi cerams Toretto Santu izpurināja arī?

    02.12.2014 16:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas