Dienasgrāmata – 12. decembris

7 komentāri

Dienasgrāmata – 12. decembris

7 komentāri

TOP komentāri

 • Nu, moin!
  0

  Nu, moin!

  Martai- 70/100, bet Jurim- 40/100??? Ha, ha, ha, smieklīgi! Juris tur ir visspēcīgākais. Tikai brīnos kā viņš var izturēt visas tās muļķības un žargonvārdus, kas katru dienu jādzird. Par to viņam vajadzētu ordeni piešķirt;))) Bet iedomībā pārspēt Martu un Neimani nespēj NEVIENS!

  14.12.2014 12:35

 • studente
  0

  studente

  Es gan tā nenoliktu cilvēku. Nevienu!!! Kādēļ tad uzreiz - TV zvaigzne vai TV seja? Ir neskaitāmas citas profesijas, kas saistītas ar darbu televīzijā. Pagozēties TV ekrānā grib daudzi, bet arī aizkadrā kādam jāstrādā. Ja Džokers ļoti, ļoti gribēs nākotnē saistīt savu dzīvi ar televīziju, viņš mācīsies un sasniegs savu mērķi. Kas to lai zina, varbūt Džokers nonāca šovā tādēļ, lai saprastu ko dzīvē grib:))

  14.12.2014 12:15

 • Ilze
  0

  Ilze

  Piekrītu gandrīz par 100%.
  Vienīgi par Edgaru - vispār nespēju viņu iedomāties kadrā. Tīri subjektīvi, man viņa sejas panti un runas veids atbaida. Es nesaku, ka viņš ir neglīts, bet man viņš atgādina kkādu bandas locekli.
  Jurim arī dotu lielāku procentu - zinošs, harizmātisks, acij arī neskādē.

  Par Džokeru - jā, es arī neredzu viņa dziļo domu nākšanai šovā. Viņš šķiet tiešām jauks cilvēks, viņam ir domas, idejas, bet tas viss kaut kā tomēr nerealizējas kā vajadzētu. Godīgi sakot, man viņa repošana atbaida. Tembrs, dikcija, ritms. Kā arī, kāpēc visur ir jārepo. Tai pat laikā, man viņa ir žēl, jo var redzēt, ka viņš tiešām cenšas, tik nedomāju, ka šī ir īstā vieta viņam.

  Par visiem pārējiem +/- precīzi manas domas.

  14.12.2014 08:53

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas