VIDEO: Ceturtdienas asie jautājumi – kas noskaidrojās šoreiz?

1 komentārs

Pagājušajā nedēļā aizsākās vēl kāda aktivitāte Asie jautājumi, kurā realitātes šova TV Zvaigzne skatītāji anonīmi varēja iesūtīt dažādus jautājumus par un ap šovu, kā arī citiem kolēģiem. Atklājās diezgan daudz interesantu lietu.

Dārta atklāja, ka viņa nevēlas atvainoties Kristīnei, kā arī to, ka, viņasprāt, varbūt nedaudz ir “sakāpis” galvā. Noskaidrojām, kas Džokeram tobrīd bija mugurā, Edgars Toretto atzina, ka labprāt aizietu ar Dārtu uz kino, bet Džokers noskaitīja repu par Grīšļu māsām.

1 komentārs

TOP komentāri

  • studente
    0

    studente

    Redzi, Dārtiņ, ir jāmācās atvainoties. Vai tad Tu tiešām nesaproti par ko Tev vajadzētu atvainoties Kristīnei? Nav skaidrs, ko nozīmē Tevis teiktais (apmēram tā) - es visu nedēļu izturējos pret viņu normāli, bet beigās, še tev! Par ko tad Kristīne bija vainīga? Par to, ka viņu neizbalsoja? Ko tāāādu Kristīne beigās izdarīja? Vai tavuprāt Kristīnei izbalsošanas dienā vajadzēja piecelties un aiziet no šova? Droši vien to Tu uzskatītu par Kristīnes pateicību par Tavu NORMĀLO izturēšanos. Dārta, Dārta, padomā pati! Par Kristīni taču nobalsoja skatītāji!

    10.11.2014 01:06

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas