VIDEO: astroloģe Māra Ošuroka neuzskata, ka Neimanis der Martai

0 komentāri

Pagājušajā sestdienā realitātes šovā TV Zvaigzne viesojās astroloģe Māra Ošuroka, kura atzina, ka Marta ar Neimani nav tas saderīgākais pāris.

Sestdienas vakarā šovā viesojās astroloģe Māra Ošuroka, kuru skatītāji iepazinuši arī kā vienu no savedējām LNT projektā Precamies?!?, tāpēc arī bija aktuāls jautājums par Martas un Neimaņa saderību?! Zvaigžņu pētniece atklāja, ka īpaša saderība starp ”balodīšiem” nav saskatāma: ”Martas vēlamais vīrieša tips ir vīrietis, kurš viņu neierobežos, neapspiedīs, neieliks rāmī. Taču Dzintara horoskops varot likt kādus rāmjus, tāpēc atbilstība ir tikai daļēja. ”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skatītājiem gan šķiet, ka Marta Dzintaru tikai izmanto. Un ne bez pamatojuma. Arī šī diena nebija izņēmums, kad koķetēšana robežojās ar kašķiem, un Dzintars gludināja Martas drēbes. Taču Dzintars ir pārliecināts, ka saticis savu sapņu sievieti un ka viņa ir ”balta un pūkaina”.

Jau rītvakar šovā viesosies skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, kurš dalībniekiem pastāstīs šo to interesantu, kā arī atklās savu skatu uz dzīvi caur objektīvu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas