Vai Kristīnei šovs jāpamet?

48 komentāri
Vai Kristīnei šovs jāpamet?
Foto: Toms Norde

Lielākā daļa Kristīnes kolēģu, uzzinājuši, ka viņa ir bērna gaidībās, bija šokā. Lai arī pārējo šova dalībnieku attieksme pret grūtnieci kļuvusi nedaudz maigāka, viņi atzīst, ka labākais risinājums būtu, ja Kristīne šovu pamestu ar godu.

Pagājušajā nedēļā pēc emocionālās atzīšanās skatītājiem un pārējiem realitātes šova dalībniekiem šova administrācija Kristīni pasargāja no iekšējā balsojuma sekām, piešķirot imunitāti.

Vēlāk – pārrunās – šova dalībnieki atklāja, ka neatbalsta viņas lēmumu atrasties šovā. Egii teica, ka grūtniecei ir nepieciešams pilnvērtīgs uzturs un svaigs gaiss, turklāt viņa nevar pilnvērtīgi piedalīties visās šova aktivitātēs. Arī Elīna uzskata, ka gaidāmā bērna veselība un dzīvība ir svarīgāka par iespēju kļūt par TV Zvaigzni. Savukārt Marta atklāj, ka ir priecīga par šo notikumu, un cer, ka tas liks Kristīnei sakārtot savu dzīvi.

Kristīne ir teikusi, ka tikai bērna dēļ jau šovu nepametīšot un klusībā apsver domu bērniņu nepaturēt. Jaunās sievietes dzīvē šis ir smags laiks, taču mazulim tas var maksāt dzīvību.

Šodien Kristīnei tika dota iespēja sazināties ar bērniņa tēvu, kurš telefonsarunā teica, ka ilgojas pēc Kristīnes un vēlas satikties. Kristīne Oskaram atklāja, ka šova kolēģi viņu atgrūž: “Mani te visi mēģina nolīdzināt līdz ar zemi. Bet es nesabrukšu. Nevaru daudz uztraukties, jo tad sāp vēders.”

Vai Kristīnei šovs ir jāpamet, lai glābtu mazuli? Kādu lēmumu pieņems bijusī striptīzdejotāja? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

48 komentāri

TOP komentāri

 • JJJ.KKK
  0

  JJJ.KKK

  Izteici manas domas.Pilnīgi pareizi.Tās abas māsas ir tās ,kas tās intrigas vērpj.Ko,vai tad grūtnieces vairs nevar nekur piedalīties??/ Vai grūtniecība ir grēks??Kauns tām sievietēm kas tā domā.Marta ir iradusies šovā lai uzdzīvotu,riebjās kā viņa,kā nogribējusies k...e staigā laizīdamies.

  03.11.2014 20:28

 • Hell yea
  0

  Hell yea

  bet tad lai beidz gulšņāt un neko nedarīt, jo redz ir grūtniece, kura visiem jālolo :D nav nekāda pamata tur dot viņai kkādas atlaides, ja viņai plānos būt grūtniecei tikai 12 nedēļas :D

  30.10.2014 13:39

 • Linda
  0

  Linda

  Piekrītu viedoklim, ka Kristīnei būtu jāpamet šovs, jo tam tāpat nav jēgas, bet diemžēl no dalībniekiem praktiski neviena nav, kuru es redzētu kā nākamo TV seju. Viņi paši reiz minēja, ka reāli no šova nav jēgas, jo balvā tiek dots ētera laiks, bet ko rādīt ir jāizveido un jārāda pašam, bet kurš tad tur ir tik turīgs un radoš, lai izveidotu ko rādīt šajā laikā?!

  26.10.2014 14:45

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas