TV Zvaigžņu ziņas vērtēs Haralds Burkovskis

1 komentārs
TV Zvaigžņu ziņas vērtēs Haralds Burkovskis

Jau šovakar pulksten 21.00 pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesosies LNT raidījuma TOP 10 vadītājs un veidotājs, ziņu moderators, erudīts radio un TV cilvēks – Haralds Burkovskis.

Haralds Burkovskis jau daudzus gadus ir uzticīgs saviem TV skatītājiem. Viņa un viņa komandas sagatavotie raidījumi allaž ir pamatoti, analītiski un izstrādāti līdz pēdējai niansei.

Šonedēļ topošajām TV Zvaigznēm bija jauns izaicinājums un uzdevums – izveidot ziņas. Katram dalībniekam bija jāsagatavo 3 minūšu ziņu apskats par konkrēto tēmu. Aldim jāsagatavo Latvijas un pasaules laika ziņas, Edgara tēma – sievietes, Martai par politiku, Juris izlozēja tēmu par stilu un modi, taču pēc Degpunkta komandas viesošanās šova mājoklī pieņēma izaicinājumu tēmu mainīt uz kriminālziņām, Dārtai – kultūras un izklaides ziņas, Neimanim jānolasa, kas aktuāls novados, Lindai jāsagatavo sporta ziņas, [Ex] da Basam jāizveido apskats par tehnoloģijām, Violetai – tūrisma ziņas, bet Santai – biznesa ziņas. Dalībniekiem pašiem sagatavotās ziņas arī jānolasa.

Kurš kļūs par nedēļas labāko dalībnieku un kurš sēdīsies rīt uz izbalsošanas krēsliem? Kāds būs Haralda Burkovska vērtējums? Kādi būs viņa padomi un ko viņš vērtēs, skatoties jauno TV zvaigžņu sagatavotās ziņas? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2. Pieslēdzies jau 21.00! 

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jūlija
    0

    Jūlija

    Labs eksperts, patika.

    01.12.2014 23:24

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas