TV Zvaigžņu personības stāstus vērtēs Viktors Duks

5 komentāri
TV Zvaigžņu personības stāstus vērtēs Viktors Duks
Foto: Lita Krone

Klāt pirmdiena, kad vakara tiešraidē plkst. 21.00,skatītāju un eksperta vērtējumam tiks nodots šova dalībnieku iknedēļas “lielais” darbs.

Šoreiz topošajām TV Zvaigznēm bija uzdevums izveidot savas personības stāstu un to apkopot 3 minūšu garā video, atklājot savu radošumu un talantus. Katram dalībniekam bija jāizplāno scenārijs, jāuzzīmē kadru plānojums un jāsagatavo montāžas plāns.

Šovs jau tuvojas noslēgumam, tāpēc nu pienākusi kārta cīnīties katram pašam par sevi. Un galvenais – šoreiz vairs nevarēs novelt vainu uz kolēģiem.

Eksperta lomā šovakar iejutīsies un padomus topošajiem televīzijas darbiniekiem dos interneta video satura producents – Viktors Duks.

Vai šova dalībnieki ņems vērā visus ekspertu dotos padomus? Un ko atklās stāstos par sevi? Kurš kļūs par nedēļas labākā darba autoru? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pirmais.

5 komentāri

TOP komentāri

 • lol
  0

  lol

  atkārtojumu nevarēs redzēt? galīgi nesanāca būt mājās tajā laikā, taču ļoti gribētu redzēt dalībnieku "pašreklāmas"

  26.11.2014 21:25

 • Zvaigžņu pētnieks
  0

  Zvaigžņu pētnieks

  Tik smieklīgi ir klausīties , ka tiek vainoti visi un ka vislielākās dusmas izsauc citiem veltītās uzslavas, bet visneloģiskākais arguments - es tik ilgi un grūti strādāju- tas mākslā nestrādā. Kāds varbūt 3 minūtēs uzraksta dziesmu un kļūst slavens, un kam interesēs , ka cits 3 mēnešus pie sava garadarba mocījies?

  25.11.2014 10:26

 • jā
  0

  Interesants cilvēks,kurš negribēja "zvaigznes"apvainot,bet deva piemērus no savas dzīves.Kuram ir prāts,tas saprata. Dārta sacepās,ka viņai neteica komplimentus,bet viņa neatceras,ka uzdevumā bija doti norādījumi filmējot parādīt savu personību un savas gaitas šovā.Pagulēt uz grīdas un nolasīt dažus vārdus par sevi- tas nav tas.

  25.11.2014 07:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas