TV Zvaigznes uzņems seriālu

1 komentārs
TV Zvaigznes uzņems seriālu
Foto: Toms Norde

Jau pāris dienas iejutušies jaunajās mājās, šovakar šova “TV Zvaigzne” dalībnieki saņēma savu pirmo, nopietno uzdevumu, kura izpildei viņiem atvēlēta precīzi viena nedēļa. Šodien tapa skaidrs, ka nedēļas laikā, kopīgi sadarbojoties, viņiem jāizveido TV Komēdijseriāla pirmā sērija ar nosaukumu “Ienaidnieki un draugi”. Sērijas garums – 30 minūtes, nodošanas laiks – 11.oktobris, uzņemšanas vieta – brīvā dabā.

Saņēmuši uzdevumu un nopietnus Balss norādījumus dalībnieki nekavējoties metās sadalīt pienākumus. Elīna pieteicās aktrises lomai, Neimanis gribot būt režisors, Kristīne atveidošot vienu no lomām, bet labprāt piedalītos arī scenārija veidošanā, Egii vēlējās rakstīt scenāriju. Arī Jamess, Marta un Dārta vēlējās atveidot kādas lomas. Jaroslavs pieteicās būt atbildīgais grima un stila jautājumos, Linda, izskatās, ka kopā ar Egii strādās pie scenārija tapšanas, bet Juris uzskata, ka galarezultātā visiem jābūt kadrā. Savukārt Edgars Toretto uzreiz pieteicās jauno seriālu producēt un piesaistīt sponsorus.

Šķiet, ka šobrīd jaunās TV Zvaigznes pat nenojauš, cik apjomīgs darbs viņus gaida – scenārija izveide, tekstu izstrāde, montāžas plānu rakstīšana, scenogrāfija, stilistu darbs, aktiermāksla, režija un citi svarīgi pienākumi, kuri jāpaveic tikai nedēļas laikā. Taču kā viņiem tas būs izdevies, par ko būs seriāla pirmā sērija un ko tā atklās par jaunizceptajām TV Zvaigznēm, redzēsim jau nākamajā pirmdienā, taču jau rīt viņus gaida pirmie soļi skarbajā šovbiznesa realitātē!

Seko līdzi Kanāla 2 tiešraidē un www.tvzvaigzne.lv

1 komentārs

TOP komentāri

  • xdudax
    0

    xdudax

    Ko tēlos Elīna un Edgars?

    08.10.2014 10:17

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas