TV Zvaigznes saņem devīto uzdevumu

2 komentāri
TV Zvaigznes saņem devīto uzdevumu
Toms Norde

Šovs TV Zvaigzne tuvojas izskaņai, un līdz finālam ir palikušas vairs tikai divas nedēļas. Visus dalībniekus vieno kopīgs mērķis, atrasties kameras priekšā, un, lai to sasniegtu, ir palicis pavisam maz.

Topošo TV personību uzdevums ir pārliecināt, iedvesmot un uzrunāt, tāpēc katram individuāli ir jāsagatavo sava raidījuma prezentācija – ieskats saturā. Devītā pārbaudījuma rezultāts būs turpinājums fināla uzdevumam.

Uzdevuma izpildei katrs dalībnieks var izmantot pusotru stundu operatorlaika un divas stundas interneta resursus.

Prezentācijai jābūt 3 minūtes garai, un skatītāju, kā arī žūrijas vērtējumam tā tiks nodota tieši pēc nedēļas – nākamajā pirmdienā.

Dalībnieki pie uzdevuma izpildes ķērušies klāt jau šodien, kā viņiem veiksies? Kuram izdosies pārliecināt publiku, televīzijas vadību un ekspertus par sava raidījuma nepieciešamību? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzināsi.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Mans vārds
  0

  Mans vārds

  Šis šovs jau no paša sākuma nelikās daudzsološs, un jo tuvāk beigām jo vairāk jautājumu rodas. Cik saprotu sabiedrībai šis šovs tiek pasniegts, kā “Meklējam jauno TV zvaigzni”, tātad meklē spējīgu cilvēku darbam TV. Ja šova vadības mērķis ir atrast Zvaigzni, cilvēku, kas ILGSTOŠI un VEIKSMĪGI spēs izklaidēt esošos un piesaistīt jaunus skatītājus, tad kāpēc tāds balagāns? Saprotu, ka šīs nedēļas uzdevums ir prezentēt raidījumu, kuru vadīs. Vai nebūtu bijis pareizāk vērtēt raidījuma efektivitāti pirms dalībnieka pieņemšanas- izvērtēt, cik viņš ir radošs, cik interesants ar savu darbu, izsijāt labākās idejas un tikai tad laist šovā? Tad tam patiešām būtu jēga- cilvēki, kas būtu tikuši tālāk būtu ar reālu mērķi un līdz ar to strādātu un mācītos ar atdevi. Turklāt saturiski interesantāks realitātes šovs nodrošinātu kanālam labākus reitingus un pēc šova beigām ar Zvaigznes palīdzību kanāls būtu vēl lielāks ieguvējs- jo viņi dabūtu atpakaļ visu ko ieguldījuši.
  Kas notiek TV Zvaigzne šobrīd? Bariņš jaunu cilvēku, pieņemti nesaprotu pēc kādiem kritērijiem. Savu 9. uzdevuma ideju domā turpat uz vietas. Dara tāpēc, lai būtu, apmeklē nodarbības, bet atdeves nav. Māk īslaicīgi pievērst uzmanību dzerot lāzerūdeni, un “izrādot mīlestību”. Attieksme- es te atnācu, pagozēšos kamerās iegūšu ātru, ( un īslaicīgu) popularitāti, un kad iešu ārā, pie manis skries ar darba piedāvājumiem strādāt TV.
  Šovs, kas labi pārdomājot varēja būt kas interesants ir, nebaidīšos teikt – izgāzies. Gadījumā, ja nākotnē TV vadība plāno kādu citu šāda veida šovu, cerams ņems vērā šobrīd pieļautās kļūdas.

  04.12.2014 13:19

 • skatītāja
  0

  skatītāja

  Dzenat tak to Martu mājās, celis sāp nevar paiet, vēders sāp . Ko mocat nabadzīti Martu?

  03.12.2014 23:53

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas