TV Zvaigznes pusplikas dejo Havaju ritmos

1 komentārs
TV Zvaigznes pusplikas dejo Havaju ritmos
1000x1000

Tev noteikti jāizlasa

Piektdienas pievakarē šovā TV Zvaigzne jau bija manāma rosība. Tika piemeklēti tērpi un gādāti aksesuāri, jo – kurš gan ierodas uz Havaju stila ballīti džinsu biksēs?!

Vismazāk apģērba bija uzvilkusi tieši kautrīgā šova dalībniece Egii, taču arī visi pārējie bija pacentušies. Bet tieši Egii saņēma kāda slepenā pielūdzēja ziedus. Topošās TV Zvaigznes bija sagatavojušas dāvaniņas viens otram, kā arī nelielus deju priekšnesumus skatītājiem. Arī izbalsotais Jaroslavs atsūtīja dāvanas un vēstules māsām Grīslēm. Jaroslavs rakstīja: “Dārta, vairāk smaidi un visus “heito”, piedzeries un lamājies skaļi! Martuk, cīnies līdz finālam! Ne… ar Dzinču un turies!” Ugunīgajos ritmos vislabāk iejutās striptīzdejotāja Kristīne un, kā jau ierasts, pārsteidza ar savu uzstāšanos visus šova vīriešus. Vakara vadītāju lomas Havaju noskaņās izpildīja Edgars un Santa. Bet VIP istabiņā pie Andersona norisinājās atklātais sarunu šovs Ciemos pie VIP.

Ballējies, seko līdzi notikumiem, priekiem, asarām, intrigām, draudzībai un mīlestībai Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā, un uzzini, kurš kļūs par TV Zvaigzni!

1 komentārs

TOP komentāri

  • eessses
    0

    eessses

    Dzincha ar Martu labaakie;3

    25.10.2014 19:13

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas