TV Zvaigznes cīņa par uzvaru ir sākusies

4 komentāri

Ir palikusi mazāk nekā viena nedēļa, kad beidzot tiks noskaidrots, kurš kļūs par iespēju realitātes šova TV Zvaigzne uzvarētāju.

Dalībnieki saņēmuši pēdējo uzdevumu. Katram nedēļas laikā jāizveido un jānofilmē sava vizītkarte – pieteikums, kurā topošā TV Zvaigzne atklāj savu līdzšinējo darba pieredzi, sasniegumus un nākotnes mērķus.

Ar savu vizītkarti TV Zvaigznēm jāpārliecina žūrija un skatītāji, ka tieši viņi pelnījuši kļūt par televīzijas darbiniekiem un ik dienu gozēties TV ekrānos.

Lai paveiktu fināla uzdevumu, katram dalībniekam atvēlētas 2 stundas interneta resursu un pusotra stunda operatora laika, jāuzraksta montāžas plāns, un video nedrīkst pārsniegt pusotru minūti.

Kurš kļūs par šova uzvarētāju? Seko līdzi notikumiem šova TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.

4 komentāri

TOP komentāri

 • sekotājs
  0

  sekotājs

  Nē, Marta apgalvo, ka uzvarēs viņa vai Neimanis.

  10.12.2014 19:19

 • studente
  0

  studente

  Uzvarētāju droši vien noteiks radu un draugu maciņa biezums, bet kas ir interesanti - kuri būs tie TRĪS laimīgie, kas sēdēs uz uzvarētāju soliem? Šodien Balstiņa pajautāja Martai, kurus tad viņa redz kā pretendentus uz uzvaru? Marta nosauca sevi vai Lindu un no vīriešiem - Neimani un Aldi. Kad Balstiņa pajautāja par Ex da Bass, Marta "ar gariem zobiem" pieļāva, ka viņš varētu būt Alda vietā. Marta, Marta..., bet kur tad Juris??? Kādēļ Tu pat nepieminēja cilvēku, kurš ir talantīgs, gudrs, inteliģents, asprātīgs, harizmātisks un, galu galā - arī ļoti izpalīdzīgs. Un Tu, Marta, vēl brīnies par skatītāju attieksmi pret sevi???

  10.12.2014 19:17

 • tikai skatītājs
  0

  tikai skatītājs

  Kāda tur cīņa, ja Marta apgalvo, ka uzvarēs viņa vai Juris? Tātad viss jau izlemts, mīļie!

  10.12.2014 18:57

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas