TV Zvaigznes atklāj savas fināla raidījuma idejas

1 komentārs
TV Zvaigznes atklāj savas fināla raidījuma idejas
Toms Norde

Lieliem soļiem pietuvojies realitātes šova TV Zvaigzne noslēgums. Līdz uzzināsim, kurš kļūs par TV Zvaigzni un saņems iespēju vadīt savu raidījumu, atlicis mazliet mazāk par divām nedēļām. Dalībnieki saņēmuši devīto uzdevumu un jau ķērušies pie sava raidījuma idejas izstrādes.

Vakar vakarā pie šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesojās raidījuma Superbingo un hokeja kluba Dinamo Rīga tehniskais direktors Armands Simsons. Jaunieši atklāja viņam savas raidījumu idejas, un Armands dalījās arī ieteikumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

[Ex] da Bass atklāja, ka veidos raidījumu par autosportu Latvijā. Simsons ieteica izpētīt mērķauditoriju un piedomāt par interesantām detaļām raidījumā.

Neimanis teica, ka viņa ideja ir veidot ekstrēmā sporta pārraidi. Pieredzējušais eksperts teica: “Tavs formāts būtu pārspēt ar visu neoriģinālo!”

Marta jau pārrunās atklāja, ka domā par kulinārijas raidījumu: “Es neprotu gatavot, taču vēlos iemācīties.” Kā otro tēmu Marta minēja modi, bet trešo – attiecības. Simsons Martai ieteica palikt pie attiecību raidījuma, kuru veidot kā tādu “netīrās veļas mazgāšanas šovu”.

Santa domā, ka varētu veidot raidījumu par modi, taču Simsons teica, ka šos raidījumus parasti nav interesanti skatīties: “Mēs esam bagāti ar modes māksliniekiem. Šī ideja nav slikta, bet vajag to labi parādīt. Tev katru nedēļu vajadzēs atrast ko tādu, ko skatītājs gaida.”

Edgars teica: “Es taisīšu raidījumu par ģimenēm. Iešu pie svešām ģimenēm, ielūkošos viņu mājās, ikdienā, tradīcijās. Interesanti kā ģimenes spēlē spēles, kādi ir tosti svētkos.” Eksperts ieteica smelties idejas Ideālo vakariņu raidījumā.

Aldis un Juris plāno humoristiska satura raidījumu. Juris atklāja, ka vēlas veidot skeču šovu: “Jābūt nesmieklīgam, bet lai izskatās smieklīgs.”

Linda iecerējusi veidot raidījumu, kurā runās par dažādiem cilvēku stereotipiem.

Armands Simsons topošajiem televīzijas cilvēkiem ieteica runāt ar pārliecību un savu raidījumu izstrādāt pēc precīzas shēmas: “Lai raidījums būtu interesants, vajag reālu shēmu. Tas ir viens liels bizness. Dzīvē ir jāsadala prioritātes, bet bez mēģināšanas nekas nesanāks.”

Kurš kļūs par TV Zvaigzni? Un kura ideja piedzīvos savu zvaigžņu stundu? Seko līdzi notikumiem un atbalsti savu favorītu!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Zvaigžņu pētnieks
    0

    Zvaigžņu pētnieks

    Paliek arvien smagāk skatīties -draudu vēstules , pirkti balsojumi , viltus jahtas izbraucieni... Ja tāda veida spēles , tad jāpārdod televizors. Uz nākošo šovu pieteikties nāks vieni vienīgi dīvainīši . :(

    05.12.2014 10:30

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas