TV Zvaigzne: Elīnas strīds ar Kristīni

11 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

No rīta jau vēstījām, ka vakar Kristīnes un pārējo meiteņu attiecības ir tikai saasinājušās. Ja sākumā bijušajai striptīzdejotājai bija abpusējas antipātijas tikai pret Martu, tagad savstarpējā nepatika pāraugusi jau visu meiteņu starpā. Līdz šim lielāko kulmināciju šī situācija sasniedza vakar, kad Elīna konstatēja, ka viņa atkal ir ņēmusi blondās meitenes mantas. Ar to, protams, ventspilniece nebija mierā, un beidzot pienāca brīdis, kad aizrādījums izskanēja jau nedaudz rupjākā formā.

Grimētavā Elīna pamanīja, ka Kristīne sukā matus ar viņas ķemmi, un kliedzot teica: “Man “besī” ārā, ka Tu ņem manas mantas!” Uz ko Kristīne atbildēja, ka lietojot tikai savas lietas: “Es lietoju tikai savas mantas…, aizej un nomierinies!” Strīda karstumā Elīna Kristīni nosauca arī par “stukaču”, jo viņa bija vienīgā, kura nesaņēma brāzienu par smēķēšanu, kā arī pārrunās skarbi nosodīja Juri.

11 komentāri

TOP komentāri

 • KI
  0

  KI

  Uhhh Elīn... Piekrītu iepriekšteiktajam, ka ļoti gribētos redzēt tevi bez šiem pieaudzētiem matiem un beidzot ar vienādi uzkrāsotām uzacīm.

  20.10.2014 10:17

 • Es
  0

  Es

  Reiz dzīvē redzēju Elīnu, seja izskatījās briesmīgi.. pārdzedzināta solārijā. Veca un sažuvusi.
  Es to nopietni.
  Vajadzētu piedomāt pie tā, cik bieži apmeklē.

  19.10.2014 17:44

 • Anita
  0

  Anita

  +++++

  19.10.2014 17:06

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas