Tradīcijas turpinās – Juris labākais; uz strīpas sēžas [Ex] da Bass un Džokers!

0 komentāri
Tradīcijas turpinās – Juris labākais; uz strīpas sēžas [Ex] da Bass un Džokers!
Foto: Toms Norde

Kārtējā otrdiena, kārtējā izbalsošanas diena, kurā tradīcijas turpinās – tas, kurš iepriekšējā nedēļā sēdējis uz strīpas, nākamajā uzvar. Pagājušajā reizē tas bija Neimanis, šoreiz Juris, bet vakarā par palikšanu cīnīsies Džokers un [Ex] da Bass.

Šoreiz noteikumi bija ļoti interesanti – pagājušajā nedēļā lielajā uzdevumā realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki tika sadalīti komandās:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
  • 1. grupa – Juris, Andersons, Neimanis (uzvarētāji);
  • 2. grupa – Marta, Dārta, [Ex] da Bass, Aldis;
  • 3. grupa – Edgars, Linda, Džokers, Santa.

Tieši tādā sastāvā dalībniekiem bija vienam par otru jābalso, bet trešais dalībnieks tika noteikts iekšējā balsojumā. No pirmās grupas netika izvirzīts neviens, jo šo komandu pasludināja par uzvarētājiem. No otrās – [Ex] da Bass, bet trešā grupa sabalsoja pret Džokeru.

Par uzvarētāju jau tradicionāli tika pasludināts tas, kurš iepriekšējā nedēļā sēdējis uz strīpas, un šoreiz tas ir Juris, kam būs iespēja nedēļu dzīvot VIP numuriņā.

Iekšējā balsojuma rezultātu, kā vienmēr, uzzināsit vakara tiešraidē Kanālā 2 plkst. 21.00, kad jau kārtējo reizi skatīsim izbalsošanas raidījuma tiešraidi, ko vadīs kolorītā Ieva Adamss.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas