Šovu pamet skaistās un trakulīgās – Elīna un Santa

18 komentāri
Šovu pamet skaistās un trakulīgās – Elīna un Santa
Toms Norde

Pirms brīža – tikai nedēļu pirms izšķirošā fināla – iespēju realitātes šovu TV Zvaigzne pameta un mājās devās skaistās un trakulīgās dāmas – Elīna un Santa. Taču Džokers apsolīja cīnīties par uzvaru.

Šovakar uz strīpas viņi bija trīs: Santa, Džokers un Elīna.

Santas sievišķīgā pievilcība apbūra ne tikai Toretto, bet arī skatītājus un pat kameras, taču nepārliecinātība par sevi “iegāza”, pildot uzdevumus. Vakar Santa skatītājiem un šova žūrijai prezentēja savu iepazīšanās raidījumu, taču no strīpas viņu neglāba ne raidījuma ideja, nedz apaļumu gorīšana. Atbildot uz Ievas Adams jautājumu par attiecībām ar Toretto, Santa atbildēja, ka labi jūtas viena un nepaliks kopā ar Edgaru, neskatoties uz to, ka līgavaiņa mamma Santu pat apdāvinājusi ar ziediem.

Džokers vakar saņēma otru vājāko darba novērtējumu. Viņš bija patiesi priecīgs atgriezties spēlē. Džokers bija patiess arī uzdzīves virpulī ar Elīnu un tualetes podu. Viņš vēl aizvien ir patiess iecerē realizēt savu raidījumu televīzijā. Un skatītāji šo iespēju viņam šovakar deva.

Elīnu uz strīpas nosēdināja konkurenti. Meiteni iepazinām tādu, kāda viņa ir. Taču pirmsfināla stress darīja savu un lika paveikt lietas, kas ieguva skandalozu piegaršu. Lai arī Elīna vēlāk paveikto nožēloja, bija par vēlu. Kolēģu mērs bija pilns, un, šķiet, ka skatītāju arī. Viņa šovakar saņēma vismazāko balsu skaitu.

Vai Džokeram izdosies attaisnot savu atbalstītāju iemantoto uzticību? Jau rīt dalībnieki sāks darbu pie izšķirošā – fināla – uzdevuma. Kādus pārsteigumus atnesīs jaunā nedēļa? Seko līdzi notikumiem 24/7 TV Zvaigzne mājaslapā un Kanāla 2 tiešraidēs.

18 komentāri

TOP komentāri

 • skatītājs
  0

  skatītājs

  Tiešām Santai bij lielākā zināšanu un prakses izaugsme šova nedaudzajās nedēļās un par Santu balsoja godigi, viņa nevienu nelūdzās kā Džokers, kurš pat ignorēja savas mammas teikto ka viņai neesot naudas, tad Džokers to pie radiņiem aizsūtīja lai sameklē un visi balso par viņu, zemiskā Džokera rīcība ļāva viņam palikt šovā.
  Santiņ, malace, lai tev dzīvē veicas un mīlestībā jo vairāk, ...tavs atbalstītājs.

  11.12.2014 10:44

 • hm
  0

  hm

  Džokers ātri mainīja savus mērķus-no bezgramatiska repera līdz raidījuma vadītājam.Panaivs,bez paškritikas,jābremzē ar lāzeru

  10.12.2014 23:38

 • hm
  0

  hm

  Jā,labestīga un draudzīga meitene

  10.12.2014 23:35

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas