Šovā “TV Zvaizgne” pirmās asaras

0 komentāri
Šovā “TV Zvaizgne” pirmās asaras
Foto: Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

Pagājušas piecas dienas kopš 12 talantīgas, jaunas un slavu alkstošas personības vērušas realitātes šova dzīvokļa durvis. Pietiekams laiks, lai viņi iepazītos, apjaustu, kurš kuram patīk un kurš kuram krīt uz nerviem.

Viena no nopietnākajām un vecākajām šova dalībniecēm ir Linda, kura visu nedēļu pārējiem bijusi kā mamma. Vākusi, mazgājusi, uzkopusi, gatavojusi un vēl pildījusi vienu no galvenajām lomām lielā uzdevuma veikšanā – uzrakstījusi komēdijseriāla pirmās sērijas scenāriju.

Linda pārrunās atklāja vairākus savas dzīves “melnos”  notikumus un faktu, ka reiz mīļotais vīrietis viņu pametis bērniņa gaidībās. Taču tas, kas mūs nenogalina, stiprina. Tāda ir Lindas pārliecība, un viņa allaž visā sliktajā mēģina atrast labo. Šovā Linda jūtas labi, un atzinās, ka, iespējams, vecuma starpības dēļ vairāk kopēja atradusi ar Juri un [Ex] da Basu.

Šodien pārrunās Linda raudāja.

Šķiet, gan spriedzes dēļ, gan emocionālā saviļņojuma iespaidā. Lai arī sievieti pārņēmušas ilgas pēc deviņgadīgās meitiņas un ģimenes, viņa nosūtīja savējiem mīļus sveicienus un apsolīja turēties līdz pat uzvarai.

Kā Lindai klāsies šovā turpmāk? Vai viņas atbalstītāju pulks augs atklātības dēļ?

Seko līdzi Kanālā 2 un www.tvzvaigzne.lv un uzzini pirmais!

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas