Šodien šova pēdējā diena. Kurš kļūs par TV Zvaigzni?

0 komentāri
Šodien šova pēdējā diena. Kurš kļūs par TV Zvaigzni?
Toms Norde

Pirms 10 nedēļām sākās aizraujošs piedzīvojums un izaicinājums 12 spilgtu personību dzīvē – realitātes šovs “TV Zvaigzne”.

Šī bija arī unikāla iespēja skatītājiem, vērot kā topošās zvaigznes mācās, cīnās, konkurē un pilnveidojas. Ik dienu dalībnieki dejoja profesionālu horeogrāfu vadībā, apguva runas meistarību un aktiermākslu, mācījās rakstīt montāžas plānus un scenārijus, organizēt filmēšanu, režisēt, asistēt, prezentēt un vadīt, lai pēc mazliet vairāk kā diviem mēnešiem kāds no viņiem kļūtu par pilntiesīgu TV raidījumu vadītāju un zilo ekrānu zvaigzni. Pie dalībniekiem viesojās pieredzes bagāti režisori, scenāristi, producenti un operatori, aktieri un dziedātāji, fotogrāfi un raidījumu vadītāji, lai atklātu televīzijas darba aizkulises un dalītos zināšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmdienu vakari bija tie, kad dalībnieki skatītāju vērtējumam nodeva savus iknedēļas darbus un rādīja, ko apguvuši nedēļas laikā. Taču otrdienas bija emocionālas un asarainas, jo kādam vienmēr spēli bija jāpamet.

Šodien, topošās TV zvaigznes, skatītāju un žūrijas vērtējumam nodos savu pēdējo veikumu – savu video vizītkarti, kurā prezentēs savus mērķus, ieguvumus un nākotnes plānus. Un kāds no viņiem kļūs par TV Zvaigzni?

 

Kurš ir pelnījis uzvaru? Izskatīgā Marta, mērķtiecīgais Neimanis, muzikālais un lādzīgais Aldis, poēts Juris, šarmantais Toretto, draudzīgā Linda, reperis Džokers vai DJ [Ex] da Bass? Kurš uzvarēs šovā, uzzināsim, jau šodien! Tāpēc, vēl tikai pēdējo dienu, esiet kopā ar šova dalībniekiem!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas