Santa Nr.1 raud; Edgars vēlas sakārtot viņas dzīvi

13 komentāri
Santa Nr.1 raud; Edgars vēlas sakārtot viņas dzīvi
Toms Norde

Vakar vakarā pēc tiešraides Santa Nr. 1 izplūda asarās. Viņu atkal pārņēmušas sajūtas, ka šovs jāpamet. Jaunā sieviete nezina, kādu mērķu vadīta ieradusies realitātes šovā un ko vēlas sasniegt.

Savas asaras Santa pamatoja, sakot, – viņu šovā apmelo, viņai nekas neizdodas un ir maz atbalstītāju. Edgars jau no pirmās dienas uzņēmies “rūpes” par Santu un jauno dāmu cenšas aplidot. Toretto pat atklājis, ka ir iemīlējies. Glāsti, pieskārieni un skatieni vairs nav nedz noslēpjami, nedz valdāmi. Vakardien emociju maisam gals bija vaļā abiem, un Edgars teica, ka Santas dēļ vairs nespēj koncentrēties uzdevumiem. Edgars, mierinot savu izredzēto, teica, ka vēlas sakārtot Santas dzīvi, bet viņam ir apnicis, ka viņa nemitīgi domā par šova pamešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Edgars: “Tu esi ļoti talantīga, un Tev ir jātiecas uz mērķi. Es Tevi atbalstīšu.”

Santa: “Tu esi slikts atbalsts.”

Toretto, nespēdams izturēt Santas asaru plūdus, atzinās, ka Santa viņam iekritusi sirdī, un lūdza, lai viņa nepamet šovu.

Kas darās Santas prātā un sirdī? Kāpēc viņa vēlas šovu pamest? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini, kurš no viņiem laimēs “lielo” iespēju strādāt televīzijā, bet kurš izstāsies pusceļā?!

13 komentāri

TOP komentāri

 • padoms Santai Nr.1
  0

  padoms Santai Nr.1

  Santa Nr.1 ir ļoooti glīta, skaistāka par Martu. Bet viņai jāsaprot, ka ar izskatu vien ir par maz. Ja Santa Nr.1 turpinās mācīties žurnālistos un pabeigs studijas, viņai būs izredzes iegūt interesantu un labi apmaksātu darbu, iespējams - televīzijā. Bet puišu ziņā, Santai vajadzētu kļūt nepieejamai kā klintij, lai ļaunas mēles nesabojātu viņas dzīvi. Taču viss ir viņas pašas rokās:))

  24.11.2014 20:12

 • studente
  0

  studente

  Uzskatu, ka Torreto ir īsts lapsas kūmiņš, lai gan nepazīstu viņu personīgi. Ir tāds teiciens: "Putnu redz pēc lidojuma", bet Santa Nr.1 ir pārāk jauna lai saprastu kas ir kas.

  23.11.2014 22:14

 • naivā
  0

  naivā

  Es zinu, par ko Tu runā - skatos un pretīgumā drebinos. Viņš Santai stāsta tieši tos pašus melus, ko man - pat nepakaunās tekstu pamainīt. Īstu vīrieti rotā trīs lietas: darbi, raksturs un laba audzināšana, nevis tukši solījumi, augsts pašnovērtējums un gara mēle. Edgars viennozīmīgi ir pieskaitāms pie otrajiem!

  23.11.2014 21:45

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas