Rītvakar šovā TV Zvaigzne viesosies Artūrs Mednis

0 komentāri
Rītvakar šovā TV Zvaigzne viesosies Artūrs Mednis
Jauno mediju un sociālo tīklu eksperts, digitālā mārketinga speciālists Artūrs Mednis piedalās interneta mārketinga un sociālo mediju konferencē "LMT Digital 2014" kinoteātrī "Kino Citadele". Foto: Ieva Lūka/LETA

Tev noteikti jāizlasa

Ceturtdienās, kā jau ierasts, pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesojas kāds īpašs viesis. Šoreiz tas būs digitālo mediju speciālists Artūrs Mednis, kurš jaunajiem censoņiem ar saviem ieteikumiem palīdzēs lielā uzdevuma izpildē.

Jau rīt vakara tiešraidē no plkst. 22.00–23.00 pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesosies Artūrs Mednis. Viņš ir mediju speciālists, Inspired Digital dibinātājs un vadītājs, kā arī dīdžejs un viens no populārākajiem emuāru un sociālo tīklu lietotājiem Latvijā. Kamēr jaunieši gatavojas devītajam lielajam uzdevumam – sava raidījuma prezentācijai –, vakara viesis palīdzēs dalībniekiem ar ieteikumiem, padomiem par darba prezentāciju, noformējumu utt.

Šonedēļ dalībnieki ir ļoti saspringti, jo, kā zināms, teju pēc nepilnām divām nedēļām šovs beigsies un mēs noskaidrosim, kurš šajā divu mēnešu ilgajā cīņā par jaunās TV Zvaigznes godu būs uzvarētājs.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas