Pirmais skūpsts šovā!

7 komentāri
Pirmais skūpsts šovā!
Foto: Toms Norde

Pagājušās nakts notikumi realitātes šovā TV Zvaigzne bija gan šokējoši, gan smieklīgi, gan romantiski mīļi. Pēc tam, kad Kristīne visiem bija atklājusi patiesību par savu grūtniecību un jaunie talanti izanalizējuši otrās nedēļas darbu, Neimanis uzdrošinājās noskūpstīt Martu!

Tas notika negaidot, taču pēc pirmā patiesā skūpsta šovā Marta māsai un Jaroslavam atklāja savas sajūtas: “Viņš labi bučojas, un tas ir ļoti labi.”

Palikuši divatā, Marta un Dzintars (Neimanis) viens otram atzinās simpātijās. “Man šis ir tāds pārdzīvojums. Es nebiju gatava, ka tu tā vienkārši pienāksi un to izdarīsi,” teica seksīgā tumšmate, uz ko Dzintars atbildēja: ”Tu man patīc. Tu esi asprātīga, pievilcīga, pastāvi par sevi. Tu labi skūpsties, un mums ir vienādas intereses.” Savukārt Marta atzinās, ka Dzintars ir pilnīgs pretstats viņai un ka dzīvē uz viņu pat nepaskatītos: “Tu esi īsa auguma. Mani kaitina, ka tu sāc man tuvoties, tu sasmejies, tu labi bučojies…” Lai arī Marta savu atzīšanos simpātijās noslēdza ar vārdiem ”Tu taču saproti, ka esam tikai kolēģi un draugi?!”, abi jaunieši atzina, ka diez vai šonakt varēs mierīgi iemigt.

Vērīgākie skatītāji pamanījuši, ka Neimanis un Marta viens otram patīk jau sen. Vai skūpstīšanās tagad kļūs par ikdienu? Vai pretpoli pievilksies un starp Neimani un Martu varētu notikt kas vairāk? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

7 komentāri

TOP komentāri

 • Kušš...
  +1

  Kušš...

  Martai ir puisis VALMIERAA!! TAS ir Tikkai šovs!

  21.10.2014 10:43

 • Hmmm
  0

  Hmmm

  un man likās, ka māsas Grīsles pa dzīvi ir normālas... :(

  22.10.2014 15:27

 • Nav
  0

  Nav

  Taisnība. Pilnībā piekrītu.

  21.10.2014 21:14

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas