Pirmā izgāšanās šovā TV Zvaigzne

5 komentāri
Pirmā izgāšanās šovā TV Zvaigzne
Foto: Toms Norde

Pirmais pusdienu šova pārbaudījums,  improvizācijas par tēmu atklāja, ka jaunie TV šova cīnītāji par sevi tīksminās vairāk kā par to, ar ko spētu aizraut skatītājus. Savstarpējā sadarbība – nulle.

Pirmais tandēms Jaroslavs un Edgars. Viņu improvizācijas tēma ”Trakā pasaule”, kuru topošās TV Zvaigznes redz diezgan jautrās krāsās. Lai arī Edgars bija pārliecināts, ka ar uzdevumu tika galā labi, abi jaunekļi saņēma diezgan bargu viszinošās Balss kritiku. ”Sieviešu ziņas” Jura un Elīnas interpretācijā pārvērtās par nepārtrauktu koķetēšanu savā starpā. Balstiņa atzinīgi novērtēja Dzintara un Martas sniegumu par tēmu ”Dabas takas”. Ar uzdevumu lieliski tika galā arī Kristīne un Bass, prezentējot ”Dzīvnieku pasaules ziņas”. Dārtas nervi pārbaudījumu neizturēja, jo pildspalvas klikšķi bija skaļāki par improvizācijas etīdi ”Pusaudžu problēmas”. Egii un Jamess savas kļūdas saprata, tiklīdz bija atvēruši muti. Rezumējums – nebija smieklīgi. Taču ar apņēmību mācīties arī ir pietiekoši. Vismaz pirmajai dienai.

Saņēmuši padomus un kritiku no Balstiņas, šova dalībnieki ķērās pie pusdienu gatavošanas, taču to, vai dzirdētais nebūs apēdies kopā ar tītara gaļu, redzēsim jau pavisam drīz.

5 komentāri

TOP komentāri

 • g
  0

  g

  kartejais neorginalais shivs,kur sapulxejas cilveki ar uzmanibas truukumu

  07.10.2014 17:04

 • ooo
  0

  ooo

  Jurcha, turies, tu jau esi the one and only Winner, paareejie - luuzeri!!!

  07.10.2014 01:41

 • .
  0

  .

  Normals sovs skatities var

  07.10.2014 00:16

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas