Pie TV Zvaigznēm ciemosies Binnija Ārberga

4 komentāri
Pie TV Zvaigznēm ciemosies Binnija Ārberga

Šovakar pie topošajām TV Zvaigznēm ciemosies raidījuma LNT Brokastis vadītāja un uzņēmēja Binnija Ārberga.

Ikdienā Binnija vada skaistumsalonu un jau gandrīz gadu ir arī LNT Brokastis raidījuma vadītāja. Darbs televīzijā Binnijai aizsākās ar sarunu šovu Precamies!?!, kurā komandā ar cilvēku pazinēju – režisori Loti Gediņu un astroloģi Māru Ošuroku, viņa palīdzēja neveiksmīgiem mīlētājiem risināt attiecību jautājumus un iepazīties no jauna. Pavisam netīši sanāca, ka tieši šajā raidījumā Binnija satika arī savu mīļoto vīrieti Matīsu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par ko būs šī vakara sarunas ar Binniju – par iepazīšanos kameru priekšā, vai raidījumu vadīšanu? Uzzināsit, ja ieslēgsit Kanālu 2 pl.21:00. Tiešraidi varēs vērot arī TV Zvaigzne mājaslapā.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Sviests
  0

  Sviests

  Binnija centās pierunāt Dārtu, lai paliek šovā. Ko Dārtai uztraukties un histērijā krist, ja viņa pati tā izrīkojās, visus savus atbalstītājus, sekotājus un pārējos skatītājus apsaukā par dauņiem, nejēgām un neglīteņiem, jo redz, viņa ir tālu tikusi ar savu skaistumu, nevis kā citi smagi strādā noliktavā un krāmē veikalos plauktus.To saka par saviem darba biedriem. Un kur vēl žūrija, kā zīdaiņu bars. Pati stāstīja, ka ir lietojusi narkotikas, bet,ka viņai mierīgi pārjautāja vai tā ir taisnība, tad atkal histērija. Māsai sameloja, ka viņa esot pataisīta par narkomāni.Tad jūtas aizvainota, raksta iesniegumu. Te nu Binnijai nevajadzēja atrunāt, lai paliek šovā, bet gan pamācīt, kā uzvesties un iegūt cieņu ,un atvainoties visiem par skatītājiem.

  01.12.2014 16:47

 • vecmāmiņa
  0

  vecmāmiņa

  Labi, ka Binnija iemācījās vārīt ēst,tad jau varbūt noturēs šo puisi Matīsu!

  30.11.2014 22:27

 • Rīga
  0

  Rīga

  Labi, ka Binnija šo nelasa:))

  30.11.2014 02:03

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas