Pārrunu laikā Balstiņa sadusmo Lindu

2 komentāri

Vakar vēlā pēcpusdienā, kā jau ierasts, plkst. 17.00 Kanāla 2, kā arī TV Zvaigznes mājaslapas tiešraidē skatītājiem bija iespēja vērot ikdienas pārrunas jeb grēksūdzi, kur tika pārrunātas visdažādās tēmas. Viena no tām bija Lindas jaunā frizūra, kā arī otrdienas “sarunu šovs” ar Kristīni un viņas puisi, kas izbijušo skolotāju pamatīgi “uzvilka”.

Pēc šīm pārrunām Linda iznāca pie pārējiem dalībniekiem un, kā tas parasti notiek, atstāstīja jauniešiem, par ko slēgtajā telpā runāts. Viens no pirmajiem Balstiņas jautājumiem bija par jauno frizūru un to, kādu, viņasprāt, šovu tagad varētu vadīt. Par to meitene ļoti sadusmojās, jau esot ārpus pārrunu istabas, nobļāvās: “Da jebkuru, johaidī!”

2 komentāri

TOP komentāri

 • Anita
  0

  Anita

  Biju pārsteigta, kad izlasīju Lindas vizītkarti (to izlasīju tikai vakar)Pārsteidza: 1) ka viņai ir tikai 27 gadi, jo izskatās kā sieviete ap 40 2)viņas teiktais, ka vēlas būt kā Baiba Sipeniece televīzijā, kaut ar humoru Dievs viņu nav apveltījis, tāpat viņai pietrūkst Baibas sirsnīgums, optimisms, prasme sarunāties ar otru kā ar līdzvērtīgu. Lindai Līdz Sipeniecei kā līdz vistālākai galaktikai. 3) pārsteidza, ka viņa ir pedagogs, brrr iedomājos tos nabaga bērnus ... Viņai derētu padomāt par savu uzvedību šovā, gan jau to skatās viņas bērns un bijušie audzēkņi un kolēģi. Un godīgi sakot,Linda, tā tava frizūra ir smieklīga.

  30.10.2014 23:10

 • rudens
  0

  rudens

  linda liekule

  30.10.2014 17:45

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas