Par šova TV Zvaigzne uzvarētāju kļūst Neimanis

64 komentāri
Par šova TV Zvaigzne uzvarētāju kļūst Neimanis
Toms Norde

Viņa ceļš pretī uzvarai sākās pirms 10 nedēļām. Viņš ieradās šovā, lai uzvarētu un mērķtiecīgi pildīja uzdevumus. Viņš sasniedza visus savus mērķus – satika mīlestību Martu un nu ir kļuvis par galvenās balvas ieguvēju – Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta mikrofons 2014 dienasgrāmatu vadītāju.

Tikai mirkli pirms rezultātu paziņošanas, viena no šova pasniedzējām, aktrise Raimonda Vazdika, teica: “Neimanis ir kolosāls, jauns cilvēks ar izdomu un talantu. Televīzija ir viņa vieta…”

Taču pēc Martas prieka spiedzieniem, uzzinot rezultātus, Dzintars teica: “Skatītāji, ak Dievs, cik es esmu laimīgs! Es pat negaidīju šo atbalstu. Esmu guvis lielu pieredzi un tagad gatavošos savam jaunajam darbam, lai jums kaut kā atmaksātu.”

Otro vietu ieņēma šova poēts Juris, bet Linda palika trešā.

Pavisam drīz Dzintaru Neimani skatītājiem būs iespēja redzēt Kanālā 2 un TV Play mājaslapā vadot Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2014” video dienasgrāmatas. Seko līdzi savai jaunajai TV Zvaigznei.

64 komentāri

TOP komentāri

 • rīts
  0

  rīts

  tu domā,ka tāda nesaimnieciska sliņķe ir vajadzīga?

  16.12.2014 23:01

 • rīts
  0

  rīts

  Kā šovu vadītājs Neimanis nestāv Jurim klāt! Ne balss tembrs,ne normāls runas veids

  16.12.2014 22:59

 • ak
  0

  ak

  ja skatītos šovu 24 stundas,tad sen būtu atkodusi Martas augstprātību un muļķīgo sevis kā vienīgās taisnības sludinātāju,bet kad pašai jāuzklausa kāda padomi vai kritika,tad kliedza kā traka un bruka katram virsū.Tieši Exsīts uzdrošinājās dāmītei aizrādīt par vairākām lietā, un tāpēc Marta viņu necieta

  16.12.2014 22:56

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas