Par pīpēšanu dušās TV Zvaigznes saņem bargu sodu

13 komentāri
Par pīpēšanu dušās TV Zvaigznes saņem bargu sodu
Foto: Toms Norde

Jau pusotru nedēļu 12 slavu alkstoši jaunieši mitinās realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī.

Ikdienā par to, lai topošajām TV Zvaigznēm nekā netrūktu, rūpējas liela administratīvo cilvēku komanda un sadarbības partneri. Kā jau visās kopmītnēs, arī realitātes šova mājoklī ir savi noteikumi. Dalībnieki nedrīkst bojāt televīzijas un šova inventāru, kā arī viņiem jārūpējas par savas pagaidu dzīvesvietas tīrību un kārtību. Šova dzīvokļa drošības noteikumi paredz, ka smēķēt telpās ir stingri aizliegts, taču topošajām slavenībām, kā izrādās, par to “nospļauties”!

Jaunās TV sejas ļāvušās netiklībai un smēķējušas dušā. Šo faktu pierāda arī video fiksētie izsmēķi. Kā paši atzinās, pīpējuši visi, izņemot Kristīni.

Par sodu pīpmaņiem tika atņemtas visas cigaretes, ierobežots atļautais smēķēšanas laiks šovā, kā arī par stundu samazināts šīs nedēļas radošā uzdevuma – anekdošu šova filmēšanas – laiks.

Uzzinot, kādu sodu saņems visi dalībnieki, Marta teica, ka nožēlo, ka to izdarījusi tikai vienu reizi.

Uzzini pirmais, kas notiek šova dzīvoklī! Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

13 komentāri

TOP komentāri

 • ta-dam
  0

  ta-dam

  Es vispār nesaprotu, kāpēc tā pīpēšana ir padarīta par tādu uzmanības vērtu pasakumu. Nu ko tas mainītu, ja viņi varētu pīpēt, kad grib? Atceros, O-kartes Skatuvē, tajā, kur piedalījās grupas, bija pieeja uz būri visu laiku, tikai nedrīkstēja tur atrasties tiešraides laikā un 10 minūtes pirms tās. Un kāds ļaunums notika? Viss bija normāli, a tagad kā tādā bērnu dārzā, drīz noteiks arī, cik daudz, teiksim, majonēzi uz sardeles drīkst ķopsēt.

  17.10.2014 09:20

 • nnn2
  0

  nnn2

  galīgi nesatrauc,bet pa brīdim paskatos,kad ārā vējš un lietus ārā plosās,ko stulbie letiņi izdomājuši....pa tv doždj bija labs šovs,kur tika apmācītas jaunās ētera personības,tur bija lekcijas uuuuu un prakses darbi

  16.10.2014 22:16

 • ieva
  0

  ieva

  Ja tu būtu uzmanīgāk lasījis manu komentāru tad saprastu par ko es rakstiju. Mans ieteikums bija šova veidotājiem izvērtēt kādu cilvēku viņi apņemas ņemt šovā , jo ja cilvēks ir radis regulāri uzsmēķēt - to nevajadzētu liegt un ierobežot. Pretīgi skatīties kā viņi tur ludzas lai tiktu ārā. Par to ir jāpadomā ' nav jābrīnās ka smēķē telpas ' un tik stulbi dēļ tā izraidīt labāko dalībnieku :(

  16.10.2014 22:01

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas