Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – [Ex] da Bass

21 komentārs
Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – [Ex] da Bass
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar Can Can picu, individuāli bija jāsagatavo Can Can picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt Can Can picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksiet to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad kārta dīdžejam [Ex] da Bass:

Lielveikala atmosfēra. Fonā skan patīkama un svētkiem atbilstoša mūzika. Mazs puika kopā ar savu ğimeni devies iepirkties. Lielveikalā pie eglītes sēž Ziemassvētku vecītis un jautā bērniem, ko viņi gribētu saņemt svētkos. Mazais puika palūdz tētim atļauju doties pie Salatēva. Apsēžas viņam klēpī un kaut ko iečukst ausī. Salatēvs pasmaida un apstiprinoši pamāj ar galvu. Ģimene sēž pie galda vai dīvānā. Svētku atmosfēra, skaisti klāts svētku galds. Visi priecīgi un smaidīgi. Zem eglītes atrodas dāvanas. Viena no tām izceļas visvairāk – liela skaisti iesaiņota kaste. Puisītis noskaita dzejoli (dzirdamas pantiņa pēdējās rindas) un saņem no vecākiem dāvanu. Tad viņš ar prieku šo dāvanu izsaiņo un ierauga, ka iekšā ir liela picas kaste, ko ar laimīgu smaidu sejā atver. Ir skaidrs, ka tajā atrodas viņa mīļākā pica (diametrs – 50 cm). Tieši šādu dāvanu viņš vēlējās šajos Ziemassvētkos.

PRIECĪGUS SVĒTKUS!

Jūsu CAN CAN (logotips) – jaunākās paaudzes picērija.
www.cancan.lv

21 komentārs

TOP komentāri

 • Kay
  0

  Kay

  turies

  14.12.2014 14:28

 • alans
  0

  alans

  labs scenārijs turis tev jāuzvar

  12.12.2014 09:01

 • Lora
  0

  Lora

  galīgi garām

  02.12.2014 13:49

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas