Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Aldis

32 komentāri
Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Aldis
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar Can Can picu, individuāli bija jāsagatavo Can Can picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt Can Can picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksiet to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Aldis savā scenārijā ir iekļāvis pat skaitāmpantiņu:

Vasara – pa visu ekrānu vējš virpulī griež zaļas koku lapas (2 sek.), lapas lēnām izzūd, to vietā griežas pica Can Can un lēnām apstājās (3 sek.). Rudens – pa visu ekrānu vējš virpulī griež krāsainas koku lapas (2 sek.), lapas lēnām izzūd, to vietā griežas pica Tonara un lēnām apstājas (3 sek.) Ziema, pa visu ekrānu, vējš virpulī griež sniegpārsliņas (2 sek.), sniegpārsliņas lēnām izzūd, to vietā griežas pica Margarita un lēnām apstājās (3 sek.). Pavasaris – pa visu ekrānu griežas krāsainas pavasara puķes (2 sek.), puķes lēnām izzūd, to vietā griežas pica Četri gada laiki un lēnām apstājās (3 sek.). Šīs kadru maiņas laikā fonā skan ritmisks bīts, bez teksta!
Kadrā pārmaiņus pa vienu sekundi mainās ēdienu bildes un Can Can logotips uz dažādu krāsu fona, kopā 22 sekundes, tad pa visu ekrānu pica Margarita, fonā un pa virsu lieliem burtiem Can Can un mazākiem burtiem, picēriju adreses un tālruņu numuri, pa kuriem var pasūtīt ēdienus uz mājām (kopā 3sek.). Šīs epizodes laikā fonā turpina skanēt ritmisks bīts un šāds teksts rečitatīvā:
Ziema vai vasara, vakars vai rīts,
Ja gribi ēd uz vietas, ja gribi, ņem līdz!
Can Can tev piedāvā ēdienu klāstā,
Draudzīgas cenas kā pasaku stāstā!
Ja ir tā, ka negribas iet vairs ar kājām,
Tad zvani, tev visu piegādās uz mājām!

Can Can, jaunās paaudzes picērija!

FIN

32 komentāri

TOP komentāri

 • Inese
  0

  Inese

  Man sākumā Alda reklāma likās par vienkāršu. Bet ziniet... ir pagājusi nedēļa. es joprojām pieķeru, ka dungoju tieši šo gabalu. Tātad- kā reklāma- ideāla! Es par Aldi!

  03.12.2014 14:50

 • VIOLA
  0

  VIOLA

  PATĪK

  03.12.2014 09:57

 • Nika
  0

  Nika

  10 ! Vispār viņam ir oriģinalitāte, kuru pieslīpējot, var tiešām TV parādīties interesanta personība.

  02.12.2014 10:31

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas