Neimanis un Marta plāno seksiņu pēc šova

24 komentāri
Neimanis un Marta plāno seksiņu pēc šova
Foto: Toms Norde

Rit iespēju realitātes šova TV Zvaigzne pēdējās dienas. Līdz finālam palicis pavisam maz, taču šis šovs dažu dalībnieku dzīvē bijis nozīmīgs ne tikai karjeras izaugsmē. Marta un Neimanis šovā satikās un iemīlējās.

Jau no pirmās dienas, Neimanis uzstājīgi aplidoja vienu no Grīšļu māsām – Martu. Lai arī Marta, sākumā pretojās jaunekļa uzmanības apliecinājumiem, viņš panāca savu. Marta atzinusi, ka viņai patīk Neimanis. Jaunieši visu šova laiku turējušies cieši kopā un iespējams tas viņiem palīdzējis nokļūt līdz pat finiša taisnei.

Balodīši viens otru atbalstījuši gan veicot uzdevumus, gan grūtākos un emocionālos brīžos. Laiks, ko abi mīlnieki pavadījuš šovā, licis vienam otru labi iepazīt.

Lai arī Neimanis un Marta ļāvušies kaislīgiem skūpstiem kameru priekšā, gan intīmām sarunām, skatītājiem mīlas priekus nav izdevies redzēt. Neimanis un Marta atklāja, ka nodarboties ar seksu visas Latvijas priekšā viņi nevar. Taču, tas nav liedzis viņiem šo notikumu plānot pēc šova noslēguma. Abi jaunieši viens otram atklājuši pat savas slēptākās intīmās vēlmes un noslēpumus.

Vai Neimanis un Marta paliks kopā pēc šova? Vai viņu, šova laikā, māklīgi radītā mīlestība izdzīvos arī reālajā pasaulē? To rādīs laiks…

Seko līdzi notikumiem un uzzini, kurš kļūs par realitātes šova TV Zvaigzne uzvarētāju!

24 komentāri

TOP komentāri

 • studente
  0

  studente

  Ne jau tas, ka gatavs režisors(gandrīz gatavs Neimanis ir tikai pēc diploma), bet skumji ir tas, ka Juris būdams galvas tiesu pārāks par visiem - neuzvarēja. Tas ir tāāāds dzīves paradokss, ka grūti to saprast. Domāju, ka te ir vai nu mazo meiteņu atbalsts Neimanim vai arī ..., domā ko gribi. Cita izskaidrojuma nav. P.S. Juri personīgi nepazīstu, tomēr ļoti žēl, ka neredzēšu viņu TV ekrānos.

  15.12.2014 23:22

 • Zvaigžņu pētnieks
  0

  Zvaigžņu pētnieks

  Šovs ir izgāzies , ja uzvar jau gandrīz gatavs režisors . Drūma vilšanās.

  15.12.2014 22:24

 • vvv
  0

  vvv

  Nu ko Marta varēs Neimanim ne tikai pirkstu dupsī iebazt, bet arī ar "strap on" riktīgi dibenā izmīlēt

  15.12.2014 15:54

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas