Neimanis atsakās palīdzēt Džokeram un Rihardam

12 komentāri

Nedēļas “lielais” uzdevums nokaitējis gaisu šova dzīvoklī.

Šonedēļ topošajiem TV darbiniekiem jāizveido videostāsti, intervijas ar cilvēkiem, kuri ir kā iedvesma sabiedrībai. Lai paveiktu uzdevumu, dalībniekiem jāstrādā komandās pa divi. Lindas partneris šim uzdevumam ir Aldis, Marta strādā roku rokā ar jauniņo Santu Nr. 1, Juris darbojas kopā ar Neimani, Santa ar Dārtu, Edgars sadarbojas ar [Ex] da Basu, bet Džokers ar šova ”zaļknābi” Rihardu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neimanis un Juris, veicot iepriekšējos uzdevumus, sevi jau pierādījuši kā talantīgi un spējīgi topošie TV darbinieki, taču Martai un Džokeram šī nedēļa ir pārbaudījums, jo jāsadarbojas ar pilnīgiem “neprašām” – Santu Nr. 1 un Rihardu. Nav šaubu, ka Martai Neimanis gatavs palīdzēt par visiem 100%, taču, saņēmis piedāvājumu izlīdzēt Džokeram un Rihardam, viņš teica, ka to darīs tikai tad, ja atliks laiks, jo tomēr – visi ir konkurenti, un par savu uzdevumu jāpadomā vispirms.

Pametis pārrunu telpu, Neimanis atkal devās čubināties ar Martu, kura, ne mirkli negaidot, metās čīkstēt, ka viena ar šīs nedēļas uzdevumu galā netiks. Neimanis teica: “Nu montāžas plānu es tev palīdzēšu uzrakstīt.” Marta savam mīļotajam teica, ka viņai vajadzīgs atbalsts, jo citādi sajuks prātā: “Es visu daru viena!” Vai Martai šķiet, ka no jaunās Santas nav nekādas jēgas?

Vai Neimanis atradīs laiku, lai palīdzētu kolēģiem, kuri ar šāda veida uzdevumu sastopas pirmo reizi? Kā veiksies Martai un Santai Nr. 1, un cik augstu meistarību parādīs pats Neimanis un Juris? To uzzināsim jau nākamajā pirmdienā, kad skatītāju vērtējumam tiks nodots “lielā” uzdevuma videoieraksts. Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

12 komentāri

TOP komentāri

 • Amanda
  0

  Amanda

  Un bildee atkal Marttta!

  16.11.2014 08:53

 • Amanda
  0

  Amanda

  Neimanis visu laiku Martai palidz. Lai Marta pati ari kaut ko dara!!!! MM Neimani Marrtta mmmm........

  16.11.2014 08:51

 • inese
  0

  inese

  Nebūtu Neimanis Marta pati nevienu uzdevumu nevar izpildīt visu viņai palīdz.

  14.11.2014 19:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas