Neimanis ar Martu atrod vietu, kur “neķer” kameras

2 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Ak, šīs pāru būšanas – lai gan oficiāli viņi abi nav atzinuši, ka ir pāris, visiem jau sen skaidrs, kas Neimaņa un Martas starpā notiek. Realitātes šova TV Zvaigzne pirmie balodīši telpās jau sameklējuši vietu, kur netraucēti var baudīt divvientulību. Pēc portāla Skaties.lv piejamā videomateriāla skaņas aptuveni var noprast, ar ko abi tur nodarbojas.

Pirmo skūpstu no viņiem sagaidījām jau pirmdien, bet vairāk par mīlīgu apķeršanos tiešraižu un nodarbību laikā šova skatītāji tā arī nav sagaidījuši, toties šodien pārrunu jeb grēksūdzes laikā varējām vērot interesantu situāciju – Neimanis Martai paradīju vietu, kur viņi ir neredzami un netraucēti var baudīt divvientulību. Vai tagad abi mīlnieki tur būs redzami biežāk? Skaties Kanālā 2 un tiešraidē visu diennakti realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Viedā ome
  0

  Viedā ome

  Vai Tev pašai to Neimani gribās, bet šis ne un ne?

  26.10.2014 14:44

 • Evita
  0

  Evita

  Tad mauķelei Martai varēs zilumus sūkt uz kakla Neimnis.

  23.10.2014 10:28

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas