Marta šovu nepametīs; Dārta grasās iziet otrdien – TV Zvaigzne

6 komentāri

Pēc vakardienas piedzīvojumiem, kas saistīti ar Dārtu un atklājumiem par viņas pagātni, māsas Grīsles bija uzrakstījušas iesniegumu par šova pamešanu, par ko tika arī runāts pārrunās.

Šodien grēksūdzes jeb pārrunu aktuālākā tēma bija Grīšļu māsu lēmums nodot iesniegumus, kur tika lūgts viņām šovu pamest, kā arī, protams, pašlaik vienīgā attiecību epopeja, kas tomēr turpinās joprojām – Martas un Neimaņa attiecības.

Kā atklājās, vecākā no māsām – Marta – savu lēmumu mainīja, bet Dārta pie sava uzrakstītā turas joprojām, kopīgi ar Balstiņu nolemjot, ka tas varētu notikt otrdien. Vai tas nozīmē, ka viens no nelaimīgajiem, kas sēdēs uz izbalsošanas strīpas, jau ir zināms? Turpiniet sekot līdzi notikumiem realitātes šovā TV Zvaigzne gan Kanāla 2 tiešraidēs, gan arī šova mājaslapā 24 stundas diennaktī.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Indigo
  0

  Indigo

  Tak tā Dārta savu māti pielīdzināja cūkai... kad sadzērusies pateica Martai tada pati cūka kā mamma.. vai nav duma ? Un Marta arii atzinas ,ka piedzerusies nejaushi iegulusies kaķa vēmēkļos ! Nu viņas tur trīs runajās vīnu dzerot. Marta , Dārta un Linda. nedēļu atpakaļ un tad visus citus par dzērājiem sauc... a un Dārta atzina ,ka ir lietojis narkotikas! Vot patiesība par viņām !

  30.11.2014 03:18

 • 345
  0

  345

  Dārta skaista meitene ,nepazudīs ,ja arī izies ,šovs viņai attaisnosies

  29.11.2014 23:53

 • Lauku tante
  0

  Lauku tante

  Pieļauju, ka viņas darbu padarīs par izcilāko un iedos imunitāti, viņa dabūs VIPu un atkal viss sāksies no gala. Šovam vajag intrigas, viņi nelaidīs Dārtu ārā. Neticu.

  29.11.2014 21:35

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas