Marta: Man nekas nesanāk! Esmu sevī vīlusies!

0 komentāri
Marta: Man nekas nesanāk! Esmu sevī vīlusies!
Foto: Toms Norde

Jau vairākas dienas realitātes šova dalībnieki strādā pie sava trešā lielā uzdevuma – sociālas akcijas izstrādes. Šonedēļ visi sadalījušies komandās pa divi, un Martas partneris ir Edgars.

Vakarnakt Marta izplūda asarās un māsai atklāja, ka nespēj atbrīvoties, lai sevi parādītu no labākās puses: “Es ļoti gribu strādāt televīzijā, bet man liekas, ka gribēt un varēt nav viens un tas pats.” Marta māsai teica, ka ir sevī vīlusies un ka nekas neizdodas: “Es vienkārši jūtu, ka kaut kas nav riktīgi.” Dārta Martu mierināja, sakot, nav jau viegli, ja viss jāpaveic vienai. Vai tas liecina par to, ka Grīšļu māsas nespēj sadarboties un strādāt komandā ar saviem konkurentiem? Jo, kā izrādās, arī Dārta lielāko daļu uzdevuma izpildes uzņēmusies pati. Dārtas partnere šonedēļ ir Kristīne. Un Dārta māsai atzinās, ka Kristīnei uzticējusi mazāk pienākumu, jo nespēj ar viņu sastrādāties.

Jau trīs nedēļas 12 slavu alkstoši jauni talanti dzīvo realitātes šovā. Katra viņu diena paiet vērīgo skatītāju acu priekšā. Izskatīgā Marta šovā sevi pieteikusi spilgti. To, vai tumšmate ļāvās emocijām, jo viņai pietrūkst Jaroslava, vai tāpēc, ka pārlieku liela uzmanība no Dzintara puses, vai patiesi ir sapratusi, ka televīzija nav viņas īstā vieta?! Uzzināsit, ja sekosit līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas