Kurš ieņems trešo “melno” krēslu šovakar? Kurš spēli pametīs tikai pāris nedēļas pirms lielā fināla?

5 komentāri
Kurš ieņems trešo “melno” krēslu šovakar? Kurš spēli pametīs tikai pāris nedēļas pirms lielā fināla?
Foto: Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

Šovakar realitātes šovā TV Zvaigzne izbalsošana. Līdz lielajam finālam atlikušas vairs tikai 13 dienas, tāpēc satraukums un konkurence šova mājoklī sit augstu vilni. Kā visvājākie pagājušās nedēļas darbu autori tika novērtēti Dārta un Toretto. Viņi šovakar ieņems izbalsošanas krēslus, bet kurš viņiem pievienosies?

Liels bija dalībnieku izbrīns, uzzinot, ka Dārtas darbs novērtēts kā viens no sliktākajiem. Meitene pati visu pagājušo nedēļu runāja par to, ka spēli vēlas pamest, aicināja skatītājus nebalsot, bet kolēģus balsot pret viņu iekšējā balsojumā. Tikai vakardienas pārrunās Dārta savas domas mainīja un teica, ka varētu spēli arī turpināt.

Uzzinājuši, ka iekšējā balsojumā nevarēs balsot pret Dārtu un Edgaru, dalībnieki bija neziņā, jo tagad, kod kurā pirkstā gribi – visi sāp. Daudzi sliecas balsot pret Violetu, bet tikpat daudzi domā, ka šovs nav īstā vieta Santai. Vai iekšējais balsojums atnesīs pārsteigumus? Un kurš pametīs spēli uz neatgriešanos, tikai soli pirms lielā fināla un uzvaras pjedestāla? Vai laiks mājās doties Toretto, Dārtai vai iekšējā balsojuma upurim?

Izbalsošana jau pulksten 21.00 Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā. Pieslēdzies un atbalsti savu favorītu! Šodien tas viņiem būs īpaši svarīgi!

 

5 komentāri

TOP komentāri

 • studente
  0

  studente

  Būs interesanti! Santa Nr.1 izteicās, ka Torreto izbalsošanas gadījumā, atstās šovu viņa vietā. Balstiņa teica, ka Santa Nr.1 var iziet jebkura izbalsotā dalībnieka vietā. Tad jau iznāk, ka šovu atstās Santa Nr.1 Mans draugs gan bēdīgs, un saka tā - ja izies Santa, tad telpas atstās šova odziņa. Hmmm... , nu tad jau redzēsim.

  02.12.2014 20:43

 • skatītāja
  0

  skatītāja

  Nebalsot par Dārtu, lai iet mājās kurnēt, jo šeit viņai visi slikti.

  02.12.2014 19:19

 • maija
  0

  maija

  kurš ir no iekšējā?

  02.12.2014 18:47

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas