Kristīnes favorīts ir [Ex] da Bass

15 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kristīne atzina, ka visgrūtākais šova laikā esot bijis būt vienai pret pārējiem, kad dalībnieki veidojuši savstarpējas domubiedru grupas un aprunājuši viens otru.

Viņa atzina, ka vislabākais kontakts šova laikā izveidojies ar [Ex] da Basu, Lindu un Juri. Savukārt ne tik labas attiecības izveidojās ar Dārtu, Martu un Elīnu.

Runājot par to, kas varētu nonākt līdz šova finālam, Kristīna uzskata, ka tas varētu būt [Ex] da Bass, Juris, iespējams, viena no masām, kā arī Neimanis. Kristīne arī uzskata, ka šovā uzvarēt varētu [Ex] da Bass, bet dalībnieču iespējas viņa nevēlējās komentēt. Šova aizejošā dalībniece atzina, ka viņas favorīts ir [Ex] da Bass.

Jautātai, vai Kristīnei nešķiet, ka šova dalībniekiem nevajadzētu atvainoties, viņa norādīja, ka ir dažas lietas, proti, par neiecietību. Viņa aicināja dalībniekus izrādīt empātiju, kā arī padomāt, kā ir būt vienam pret visiem.

15 komentāri

TOP komentāri

 • Inese
  +1

  Inese

  Kristinei novelu to labako, gan jau viss vinjai izdosies

  07.11.2014 12:51

 • svešās
  +1

  svešās

  Kristīn, ja tu šo lasi, tad mēs par tevi!

  07.11.2014 09:48

 • Lauku tante
  +1

  Lauku tante

  Lindiņ, skaudība nav tā labākā īpašība, kas grezno sievieti. Pilnībā nevajadzīgs un sekls komentārs. Ko Tu centies panākt? Kādu pazemot? Bet vai to vajag?

  07.11.2014 07:12

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas