Kristīne atklāj, kas ir viņas lielākie konkurenti

3 komentāri

Sestdienas pēcpusdienā realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki tika aicināti uz pārrunām, kurās Kristīne pastāstīja, kā citi uz viņu skatās, – joprojām ar greizu aci, un nosauca, viņasprāt, lielākos konkurentus.

Pie spēcīgākajiem izbijusī striptīzdejotāja minēja Juri, Lindu, [Ex] da Basu un Andersonu, bet vājākie, viņasprāt, ir Elīna, nosaucot meiteni par blondīni, uzsverot, ka arī sadzīviskā ziņā viņa neesot pieredzējusi. Par Neimani tika izteikts tikai tas, ka viņš ir pārāk kautrīgs. Bet, Kristīn, Tu tā arī nespēji atbildēt – kas ir Tavi lielākie konkurenti?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
3 komentāri

TOP komentāri

 • Šova skatītāja
  0

  Šova skatītāja

  Interesanti, Andersons un Juris ir kā rūpējoties par Kristīnes topošo bērniņu izsakās, ka viņai šovs jāpamet. Jo lūk, bērnam nav labi būt tādaa psihologiskaa diskomfortaa. Bet kurš tad rada Kristīnei šo diskomfortu? Manuprāt, viņi visi ir liekulji. Ļoti vēlētos zināt - ko konkrētu sliktu Kristīne nodarījusi šova dalibniekiem.

  28.10.2014 13:47

 • Šova skatītāja
  0

  Šova skatītāja

  Būtu jauki, ja balstiņa pajautātu KATRAM dalībniekam kādēļ viņš ir pret Kristīni.

  28.10.2014 13:19

 • a?
  0

  a?

  Ja jūs liekat video un analizējat to - tad rakstiet par to, ko tiešām cilvēks ir teicis, jo mēs taču šo video REDZAM UN DZIRDAM PAšI.

  28.10.2014 13:14

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas