Kamēr Dārta strādā, Kristīne guļ

6 komentāri
Kamēr Dārta strādā, Kristīne guļ
Foto: Toms Norde

Šajā nedēļā realitātes šova TV Zvaigzne lielais uzdevums ir izstrādāt un uzņemt sociālu reklāmas kampaņu. Lai veiktu uzdevumu, visi dalībnieki tika sadalīti komandās pa pāriem. Par Dārtas partneri tika izvēlēta Kristīne.

Tā kā Grīšļu māsām pret Kristīni jau no laika gala nav īpašu simpātiju, Dārta savu neapmierinātību nemaz neslēpj. Savai māsai viņa atklājusi, ka apzināti Kristīnei iedalījusi mazāk pienākumu, jo viņām grūti sastrādāties. “Man jau patīk, ka cilvēks guļ visu laiku un tad, kad es jau sāku plānot tēlus, pasaka, ka varētu kaut ko mainīt!” Uz ko Marta lielīgi atbildējusi, ka viņai gan palīgā nākšot Dzintars: “Es saku, man Dzinča palīdzēs ar to zīmēšanu, tēla apraksts arī ir, scenārijs arī jāsazīmē.”

Dārta saviem kolēģiem pastāstīja, ka viņai nepatīk tas, ka Kristīne uzmanību šobrīd velta savām problēmām, bet neizrāda iniciatīvu un neiesaistās uzdevuma sagatavošanā. Kristīne, ņemot vērā savu “īpašo” stāvokli, šova dalībnieku kopīgajās ēverģēlībās iesaistās maz. Taču, kas viņai liedz strādāt pie pašizaugsmes?

Kāds būs Dārtas un Kristīnes kopdarba rezultāts redzēsim jau pirmdien, kad skatītāju un eksperta viedoklim tiks nodoti visi sociālo kampaņu video materiāli.

Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

6 komentāri

TOP komentāri

 • liene
  0

  liene

  Varu teikt tikai vienu māsas ir pārāk iedomīgas un lecīgas, tāpēc viņas jābalso ārā. Var jau būt, ka kāds cilvēks var nepatikt, bet tika nekaunīgi izsmiet Kristīni tas nav neviena cilvēka cienīgi.

  26.10.2014 13:14

 • saule
  0

  saule

  Santa izskatās pēc šovmeņa tipa. No viņas tiešām var iznākt vadītājs. Cik paskatos i dziesmu uzsāks, i smuki runā un sanāk arī! Harizma IR.

  24.10.2014 21:07

 • Salta
  0

  Salta

  Jāsaka, ka neredzu nevienu seju, kuru gribētu redzēt TV ekrānā. Par intelekta līmeni un runas kultūru vispār nerunāsim. Abas māsas ir ļoti nepatīkamas (kā kazas spiriņas, kas ietītas konfektes papīriņā). Elīna velti vēršas pret Kristīni-nesaprot, ka viņa būs nākošā...

  24.10.2014 18:30

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas