Kā jāuzvedas TV Zvaigznei?

4 komentāri
Kā jāuzvedas TV Zvaigznei?
_MG_0593 Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

Jau gandrīz mēnesi12 slavu alkstoši, jauni, pašpārliecināti un mērķtiecīgi jaunieši mitinās realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī. Viņi uzdrošinājās un pieteica sevi šovam, lai mācītos, pilnveidotos, kļūtu par zvaigznēm un spētu strādāt šovbiznesa jomā Latvijā. Ik dienu viņus apciemo profesionāli pedagogi, runas skolotāja, horeogrāfi un kustību mākslinieki, režisori, aktieri, mūziķi un dziedātāji, producenti, fotogrāfi, menedžeri, žurnālisti un citi savas jomas meistari, lai sniegtu atbildes uz viņu jautājumiem un dalītos pieredzē un zināšanās. Taču, neskatoties uz saviem augsti izvirzītajiem mērķiem, tā vietā, lai tvertu informāciju pilnām mutēm, TV Zvaigznes pa slavas kāpnēm lien kā gliemeži.

Skatītāji pamanījuši, ka šova dzīvoklī nemitīgi valda “bardaks” un “šmuce”, izmētātas mantas, nesaklātas gultas, nemazgāti trauku kalni. Arī pie sava ārējā izskata piedomā retais un neatkarīgi no tā, ka viņi redzami 24 stundas diennaktī, staigā čībās un nošļukušās drēbēs, lieto rupjus vārdus un nepiedienīgus izteicienus. Ar abām kājām klibo arī dalībnieku galda kultūra un zupa tiek strēbta no bļodas.

Kā jāuzvedas TV Zvaigznei? Kā jāizskatās TV Zvaigznei? Ko vēlas redzēt skatītāji? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā un palīdzi ar padomiem – kā kļūt par TV Zvaigzni?!

4 komentāri

TOP komentāri

 • a?
  0

  a?

  Saulei: Laurus plūc darītājs, nevis līdzās stāvētājs. Lai gan, Dārtai patīk noniecināt, lai gan pati jau viena to scenāriju arī nerakstīja, bet gan kopā ar puišiem.

  28.10.2014 13:19

 • saule
  0

  saule

  Nē, kronis visam ir tas,ka viņiem nav elementāras cieņas pret līdzcilvēku. Tikko paziņoja,ka Dārtas un Kristīnes reklāma ir labākā un vajadzēja redzēt cik tukša vieta viņiem ir Kristīne. Absolūti 0 uzmanības. Tosti, aplausi, apsveikumi un uzslavas tikai un vienīgi Dārtai. Tā it kā otrs cilvēks nebūtu uz šīs zemes. Pat blakus stāvējušam paldies mēdz pateikt. Drausmīgi.

  27.10.2014 23:30

 • Ak,
  0

  Ak,

  zvaigznes, zvaigznītes! Kā jūs ievērojiet Kārtības rulli, īpaši piekto pantu? Tur taču skaidri un gaiši rakstīts - ja kāds bēdīgs, to vajag samīļot. Vai kāds samīļo Kristīni kad viņa ir bēdīga (un tāda viņa ir bieži)? Kaut vai parunaa ar viņu? Nee, taču. Nu, ko lai saka - skumji, mīlīši, skumji.

  27.10.2014 22:54

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas