Juris pīpē tualetē un atsakās no režisora amata; tiek izmests no šova

6 komentāri

Šodien TV Zvaigžņu dzīvoklī gaiss ir nokaitēts. Visi saņēmuši sodu par pīpēšanu dušās, taču Jurim ar to nebija gana. Viņš emociju uzplūdā ļāvās dūmu priekam telpās vēlreiz. Un tika pieķerts.

Juris saka, ka vēlas smēķēt tad, kad vēlas, nevis tad, kad viņam to atļauj, tāpēc savu rīcību nenožēlo. Protams, viņš ir gatavs izciest sodu, piemēram, līdz pat šova beigām neizmantot internetu. Iespējams, ka vainas sajūta vai arī bailes no tā, ka netiks galā ar uzdoto, Jurim šodien lika spert vēl vienu liktenīgu soli un uzrakstīt iesniegumu šova administrācijai, ka atsakās no šīs nedēļas režisora pienākumu izpildes.

Pārrunās lielākā daļa šova dalībnieku Juri nosodīja un neatbalstīja ne viņa rīcību smēķēt telpās, ne arī atteikšanos no režisora pienākuma. Elīna: “Mums tika dots uzdevums, bet viņš pēdējā dienā mēģina mūs visus un vēl 11 cilvēkus “iegāzt”.” Marta teica, ka smēķēšanu tualetē neatbalsta, bet par atteikšanos no režisora amata bija vēl niknāka: “Mani neuztrauc tas, ka viņš pīpē dušā, bet tas, ka atsakās no režisora amata – nē. Mēs visi gribam pīpēt.” Kristīne grēksūdzē teica, ka bijusi šokā par Jura rīcību: “Mēs iegājām vannasistabā, un viņš tur mierīgi sēdēja un vēsā mierā pīpēja. Nav jau tā, ka mums ūdeni nedod vai ēst, bet pēc Jura izskatās, ka viņš nevar bez tā dzīvot.” Arī Linda Jura rīcību sauc par muļķīgu un neizprotamu, jo tā viņš “iegāzīs” pārējos kolēģus. Egii: “Es domāju, ka viņam ir drosme, bet es neatbalstu. Viņam ir 36 gadi, un tā ir viņa izvēle, bet to, ka viņš atteicās no režisora amata, es nepieņemu. Šodien ir pēdējā diena, jo rīt jānodod scenārijs, un, ja viņš to ir uzņēmies, tas jāizdara līdz galam.” Arī Dārta uzskata, ka Jura lēmums ir necieņa pret pārējiem: “Tas ir viņa pienākums, un tā ir necieņa, ka pāris dūmu dēļ viņš ir gatavs visus mūs “uzmest”. Vienīgi Andersons atbalstīja Juri, sakot, ka tā ir viņa izvēle: “Es atbalstu katra cilvēka lēmumu, bet viņa vietā tā nedarītu.”

Juris par to samaksāja visdārgāko cenu – viņu izslēdza no šova. Kā tas notika? Lasi portālā jau drīzumā! Turpinājums sekos…

6 komentāri

TOP komentāri

 • Jeje
  0

  Jeje

  jaaa super Jurciks atpakalj :)))))))

  17.10.2014 12:35

 • Sintija
  0

  Sintija

  Piekriitu! Tagad pat nav veelme skatiities

  17.10.2014 12:25

 • bunduludžeks1990
  0

  bunduludžeks1990

  kkāds sviests vai tad tiešām musu komerckanaliem vairs nav ko radīt,sak lepojās ar stulbumutas juris!!,es uzskatu kad ir japīpē atļautās vietās,tā ir visatļautiba kura tagad valda Latvijā..mīļie cilvēki atmostaties,padomājiet kad liela daļa latviešu zelta jaunatne nedzivo veseligu dzivesveidu pīpē dzer,nu kur var tā izlaisties..pats nēsmu enģelis bet pīpeju un dzeru jau septiņus gadus no septiņpadsmit gadiem,bet uzskatu kad ar to nav jalepojās,ar to lepojās tikai puišeļi,kuriem kad tikai iedzert un uzpīpēt,vai sliktakaja gadijumā uzpīpēt spaisu...kā var tā izlaisties,un kauns kad daži lepojās ar savu stulbumu..kad dzivē ar to apdedzināsies bus jau par vēlu,saka dieviņš nav muļķa puika...sviests kautkāds man riebj ka musu latviešu zelta jaunatne tā pagrimst jeb regresē,saka izdzivos vienmēr raksturā un garā stiprākais kā var lepoties ar to kad pīpē kur pagadās,fui bļin!!

  17.10.2014 11:01

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas