Juris pīpēšanas dēļ gatavs pamest šovu

55 komentāri

Jau vairāku nedēļu garumā Juris pārkāpj iekšējās kārtības noteikumus šova dzīvoklī. Neņemot vērā to, ka šova dalībnieku vidū ir arī nesmēķētāji un grūtniece, Juris turpina pīpēt koplietošanas telpās – tualetēs un dušās.

Dumpinieks jau vairākkārt saņēmis brīdinājumus un sodus no šova administrācijas, kā arī apsolījis, ka respektēs pārējos dalībniekus un ierobežos savu netikumu, taču solījumus turēt Jurim nav izdevies. Administrācija pieņēma lēmumu dalībniekiem izsniegt smēķus tikai pirms pīppauzēm, un cigaretes visiem tika atņemtas. Juri šis fakts sadusmoja tā, ka viņš uzrakstījis iesniegumu, kurā pauda vēlmi šovu pamest.

Šodien pārrunu laikā Balss dalībniekiem jautāja viņu viedokli? Diskusija izvērtās skaļa, taču atbildību par Jura rīcību neviens nav gatavs uzņemties. Dalībnieki ierosināja Juri laist smēķēt biežāk, taču ļaut viņam pamest šovu būtu neprāts. To, kādu sodu būtu pelnījis Juris un kā atrisināt samilzušo smēķēšanas problēmu šova mājoklī, šova veidotāji ļaus ierosināt skatītājiem. Uzzinājis, ka smēķēt varēs ik pēc pusotras stundas, Juris savu iesniegumu pamest šovu palūdza atpakaļ.

Sekojiet līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un izsakiet vērtējumu – vai Juris pareizi rīkojas, mainot slavu un karjeras iespējas pret pīpjiem?

55 komentāri

TOP komentāri

 • Kika
  0

  Kika

  Es vispār nesaprotu loģiku vienā lietā. Kā var ļaut lietot alkoholu, bet neļaut smēķēt?
  Tiešā, kur Loģika??>???

  Bet es laikam saprotu. Vajag reitingus, vajag intrigas. Un piedzērušies cilvēki tācu bieži vien runā daudz lieka:D

  04.11.2014 16:19

 • vasara
  0

  vasara

  ziema! Tev 100%!

  04.11.2014 12:35

 • ***
  0

  ***

  Ko Tu, "rudens"! Ja komentāros vēl kāds paslavē Kristīni, tad šovā gan NEVIENS! Arī vakar, pēc uzfimēto darbu noskatīšanās, NEVIENS Kristīnei nepateica atzinīgus vārdus, lai gan viņas veikums bija viens no labākajiem. Brīnos, kā viņa vēl atrod sevī spēku un iedvesmu darbiem! Tādēļ - visu cieņu Kristīnei! Un nerunāsim par viņas pagātni, kas bijis - bijis, bet skatīsimies uz ko cilvēks spējīgs ir šodien.

  04.11.2014 12:25

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas