Jaunās “TV Zvaigznes” izcieš sodu Džeimsa vietā

0 komentāri
Jaunās “TV Zvaigznes” izcieš sodu Džeimsa vietā
Foto: Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

Veselu stundu no tik dārgā un maz atlikušā laika jaunās “TV Zvaigznes” šodien pavadīja, nevis mācoties un strādājot, bet virtuālajā cietumā, lai izpirktu sava kolēģa Džeimsa grēku – bez atļaujas izmantot internetu.

Un te nu atklājas, ka šova dalībnieku starpā draudzība un sauklis “viens par visiem un visi par vienu” nedarbojas. Tā vietā, lai sagatavotos kārtējam ikdienišķajam uzdevumam un spētu nolasīt saturīgas ziņas pusdienlaikā, Džeimss internetu izmantoja, lai sociālajā tīmeklī aģitētu sev atbalstītājus un sazinātos ar faniem.

Džeimss, Džeimss, Džeimss…

Viņš pat nenojauš, ka pārējiem jau kāpj uz “varžacīm” ar savu neprasmi gatavot, kā arī ar apsēstību ar solāriju izvedis no pacietības dāmas, un tagad vēl šis!

Džeimss apsolīja savu vainu izpirkt un kolēģiem nodarīto atlīdzināt. Kā? To drīzumā uzzināsit, ja sekosit līdzi Kanāla 2 tiešraidēs un www.tvzvaigzne.lv 24 stundas diennaktī.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas