Jaunais uzdevums: Es – TV Zvaigzne

6 komentāri
Jaunais uzdevums: Es – TV Zvaigzne
TV Zvaigzne

Uzdevumi topošajām TV Zvaigznēm ar katru nedēļu kļūst arvien sarežģītāki. Rit šova septītā nedēļa, tāpēc kārta septītajam uzdevumam.

Realitātes šova dalībniekiem ir vairākas dienas laika, lai izveidotu personības stāstus par sevi, 3 minūšu garā video atklājot savu radošumu, talantus un vēl neredzētās personības šķautnes. Katram dalībniekam jāizplāno scenārijs, kadru plānojums un jāsagatavo montāžas plāns.

Šovs jau tuvojas noslēgumam, tāpēc nu pienākusi kārta cīnīties katram pašam par sevi. Un galvenais, – vairs nevarēs novelt vainu uz kolēģiem. Vai šova dalībnieki ņems vērā visus ekspertu dotos padomus? Un ko atklās stāstos par sevi? To noskaidrosim jau nākampirmdien Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Kaimiņš
  0

  Kaimiņš

  Kādas zvaigznes? Uz viņiem ir garlaicīgi skatīties. Man agrāk patika Torreto, bet tagad sačupojies ar Neimani un ar visiem tiem "awww" un tizlo mīmiku, man viņš pat sācis krist uz nerva. Juris ir mazliet nobālējis, domāju ka noguris. Ex`s priekš manas gaumes ir pārāk stīvs. Neimanis ir Martas pēcpuses bučotājs, ir skaidrs kuram viņu "attiecībās" ir vīra loma. Dārta ir klusa, nosvērta, bet par daudz iestigusi māsas ēnā, lai spēlētu pati par sevi. Marta, neko nemāk, neko nesaprot, neko negrib, princese uz zirņa, tik gudra ka nezin kas ir satversme. Džo, savdabīgs, kas viņu padara interesantu, tomēr viņā nav enerģijas, drīzāk kūtrums, kas nespēj noturēt interesi. Aldis, liekas jauks cilvēks, labs muzikants, bet viņš vairāk šķiet kā vakara vadītājs, ne TV seja. Santa arī šķiet nogurusi. Linda, man prieks ka ir atpakaļ, jo vienu brīdi viņa dziedāja vienā balsī ar māsām. Tas jau nav slikti, bet Lindai nepiestāv meiteņu būšana, mani viņa vairāk aizrauj kā interesanta sieviete, kaut gan arī jau šķiet ka enerģija aptrūkusies. Santa nr.1 neko sliktu nevaru pateikt, bet neko labu arī ne, varbūt tikai to, ka meitenei grāmatas derētu palasīt, TV zvaigznei jāprot paplašinātus teikumus veidot. Un par Violetu arī nekā nav ko teikt, nav viedokļa. Cilvēkiem trūkst harizmas, lai es uz viņiem gribētu skatīties. Viņi nav tv zvaigznes, bet gan vnk cilvēki no malas...

  21.11.2014 08:14

 • studente
  0

  studente

  Jā, Ome, piekrītu. Domāju, ka tas ir saistīts ar biežo "lāzerūdeņa" lietošanu un ar to, ka dalībniekiem ir pārāk daudz brīvā laika.

  20.11.2014 12:06

 • Ome
  0

  Ome

  Garlaicīgi skatīties

  20.11.2014 11:17

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas