Iepazīsimies! Jaunais dalībnieks – Rihards Akmentiņš

8 komentāri
Iepazīsimies! Jaunais dalībnieks – Rihards Akmentiņš
TV Zvaigzne

Tev noteikti jāizlasa

Vakar vakarā šova TV Zvaigzne straujo notikumu virpulī mājās devās Andersons, bet divas “brīvās” vietas dzīvoklī ieņēma jauni šova dalībnieki un viens no tiem – 24 gadus vecais rīdzinieks Rihards Akmentiņš.

Rihards pieteikuma anketā šovam raksta, ka gribētu līdzināties Mārim Grigalim, bet spēlei pieteicies, lai gūtu jaunu pieredzi un emocijas. Rihards ir diezgan sportiskas dabas, un viņa hobiji ir vindsērfings, fitness un kalnu slēpošana. Topošā zvaigzne atklāja, ka viņa lielākais talants ir izdomāt inovatīvas lietas. Pats sevi raksturo kā mīļu, jauku un attapīgu, bet par savām sliktajām īpašībām Rihards saka: “Varu būt kaitinošs, aizsargāju sevi uzbrūkot un reti dodu otro iespēju.” Pēc Riharda domām, skaistākā sieviete pasaulē ir viņa mamma, bet vīrietis – Breds Pits. Rihards viennozīmīgi dotu priekšroku seksam trijatā, jo to vēl nav pamēģinājis. Rihards uz neapdzīvotu salu dotos kopā ar mīļoto sievieti, celtnieku un mednieku, bet lielu bagātību tērētu ceļojot. Rihards ir pārliecināts, ka varētu vadīt atraktīvus sporta raidījumus.

Kā Rihardam klāsies šovā? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

8 komentāri

TOP komentāri

 • Fans
  0

  Fans

  Forss calis. Ta tik turpinat. Tikai nepadoties citu ietekmei un provukacijam.

  12.11.2014 22:45

 • skatītāja
  0

  skatītāja

  Ļoti smuks puisis!

  12.11.2014 22:16

 • Lily
  0

  Lily

  Ja staves pa gabalu no iedomīgiem cilvekiem iegus daudz sekotajus un tiks tālu

  12.11.2014 15:38

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas