Iekšējā balsojuma upuris – Kristīne

75 komentāri
Iekšējā balsojuma upuris – Kristīne

Tikai pirms mirkļa šovā TV Zvaigzne notika iekšējais balsojums, kurā visi vienbalsīgi lēma, ka trešo izbalsošanas krēslu šovakar ieņems Kristīne.

Pagājušajā nedēļā skatītāji visvairāk atbalstījuši [Ex] da Basu, tāpēc viņš saņēma imunitāti un iespēju nākamo nedēļu pavadīt VIP istabā.

Lai arī Kristīne atzinās, ka izdarījusi tikai 10% no kopīgā darba, kas bija jāpaveic kopā ar Dārtu, abas meitenes tika atzītas par labākās sociālās reklāmas autorēm. Taču šis fakts neatturēja pilnīgi visus dalībniekus nobalsot PRET Kristīni iekšējā balsojumā.

Dārta izbalsošanā teica, ka šovs nav vieta, kur Kristīnei jāatrodas savā stāvoklī: “Viņai ir jāsakārto sava dzīve, un viņai nav jābūt šeit.” Tieši šādi savu izvēli pamatoja arī [Ex] da Bass un Edgars. Savukārt Andersons aicināja savus atbalstītājus šovakar telefonbalsojumā atbalstīt Elīnu un Dzintaru. Santa teica, ka grūtniecei nav jāpiedalās šādā šovā. Egii: “Kristīnei ir jāaiziet, jo viņas problēmas mūs apgrūtina.” Linda un Elīna, savu izvēli pamatojot, teica, ka Kristīne iegulda par maz darba, Marta teica, ka gulēt var arī mājās, bet Juris atzīst, ka Kristīne ir “vājākais ķēdes posms”, tāpēc meitenei laiks doties mājās.

Kristīne savu balsi atdeva PRET Andersonu, sakot, ka, viņasprāt, pārējie ir talantīgāki.

Vai Kristīne būs tā, kura pametīs šovakar šovu? Seko līdzi notikumiem realitātes šovā TV Zvaigzne 24 stundas diennaktī un Kanāla 2 tiešraidēs.

75 komentāri

TOP komentāri

 • elvis
  0

  elvis

  KRISTINEI NEBIJA MAAJU,KAD VINJA BIJA SOVA,AR OSKARU VISS BRUK,VINJIEM ARI NEBIJA KUR DZIVOT,GULEJA UN DZIVOJA PIE KKADIEM TUR RADIEM ,KRISTINE IZIETU NO SOVA TELPAM UN DOMATU TAD UZ KURU DEBESSPUSI AR TIEM KOFERIEM UN CUMEDANIEM LAI IET...ZINU TO 100 PROC KA KRISTINEI NEBIJA MAJU,JO VINJAS GIMENE NO VINJAS ATTIECAS UN STULBAIS PATEVS PADZINA NO MAJAS,TAPEC JAU TOREIZ ARI VINJA AIZBRAUCA PAT NO VALSTS PROM,UZ ITALIJU STRPITIZU DEJOT,JO NEBIJA VNK CITU VARIANTU KUR UZ TO BRIDI DOTIES,IATALIJA VISMAZ VINJAI BIJA DOTA DZIVESVIETA,SAUSMIGS PATEVA UN KA MATE TA VAR IZTURETIES PRET SAVU BERNU

  12.04.2015 15:56

 • Māmiņa
  0

  Māmiņa

  Sveiki,Kristīne r vienkārši slima mele. Uzskatu,ka viņa izdomāja savu slimību lai attaisnotu vēlmi taisīt abortu. Nesprotu,kādēļ viņa tur atrodās. Mani paziņas saka, ka viņa tika šovā pārguļot ar vienu no administrācijas

  Atgriežoties pie tēmas par mazuli, pati nesen biju grūtniece un nevarēju telpās nosēdēt, bet vina ir slegtās telpās., smēķē un ballītēs dzer.

  Viņa ir patoloğiska mele, dzērāja un sliņķe.

  05.11.2014 11:44

 • Kaimiņš
  0

  Kaimiņš

  Jā es zinu un esmu arī zaudējusi bērniņu dēļ tā ka laicīgi nepamanīju augšanas hormona trūkumu. Un ja viņai tas bērns tik ļoti interesētu viņa nespītētos, jo piekrītu, ir grūti dzīvot tādā atmosfērā, bet pie velna šovu un domā par bēbi, nevis čīksti ka no stresa iesāpās, bet domā par to lai tas nepārvēršās par ko neatgriezenisku. Nav viņa jāžēlo, ja viņa pati apzināti tur paliek, zinot ko stress var nodarīt, manuprāt, bēbja labsajūtai jābūt pirmajā vietā un nevis visiem šova dalībniekiem, bet galvenokārt viņai pašai.

  30.10.2014 20:37

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas