Iekšējā balsojuma upuris – Elīna

0 komentāri
Iekšējā balsojuma upuris – Elīna
Toms Norde

Šovakar iespēju realitātes šovā TV Zvaigzne gaidāms dramatisks vakars, jo tikai soli pirms lielā fināla kādam spēle būs jāpamet. Divus krēslus ieņems Santa un Džokers, jo eksperti viņu darbus atzina par visvājākajiem. Taču – kurš pievienosies viņiem? Kurš ieņems trešo izbalsošanas krēslu?

Daļa dalībnieku nosodīja Elīnu par nedēļas nogales izgājieniem, taču – vai Elīna būs tā, par kuru viņi balsoja iekšējā balsojumā? Varbūt beidzot pienākusi kārta no spēles izslēgt sīvākos konkurentus?

[Ex] da Bass balsoja par Elīnu: “Es viņu neredzu finālā. Viņai nav īstās attieksmes un spējas. Ja viņa nebūtu tās divas dienas nodzērusi, varbūt par viņu nebalsotu.”

Arī Aldis savu balsi atdeva par Elīnu: “Es vērtēju darbu, un Edgara ideja bija perspektīvāka.”

Santa balsoja par Martu: “Es neesmu par viņu vēl ne reizi balsojusi. Es vienkārši tā izdomāju. Ir cilvēki, par kuriem nekad nebalsotu, un ir tādi, par kuriem balsošu.”

Marta balso par Elīnu: “Viņai nesanāca tas darbs. Es pat nezinu, ko viņa grib. Uzskatu, ka Elīnai un Džokeram bija visvājākie darbi. Gribēju balsot par Juri, jo gaidīju no viņa vairāk.”

Juris arī savu balsi atdeva par Elīnu: “Man viņa patīk, viņa ir forša, bet es gribu, lai citi paliek.”

Neimanis pieturējās pie citas shēmas un laikam jau balsoja par sīvāko konkurentu Juri: “No viņa darba gaidīju vairāk, biju vīlies.”

Edgars balsoja pret Lindu: “Viņai bija labs darbs, bet mums ir sliktas attiecības manu draugu dēļ.”

Džokers savu balsi atdeva par Martu, sakot: “Viņa pati teica, ka šodien sēdēs. Man ne visai patika viņas darbs. Viņas teiktais mani neaizvainoja. Esmu vīlies, jo esmu viens no centīgākajiem dalībniekiem, bet man iespļāva sejā.”

Par Elīnu iekšējā balsojumā nobalsoja vairākums, tāpēc tieši viņa pievienojas Santai un Džokeram.

Kurš šovakar pametīs spēli? Santa, Džokers vai Elīna?

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas