Elīna un Linda ir izvēlīgas vīriešu jautājumos

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Vakar pēc grēksūdzes beidzot visa šova laikā tika apspriesta arī, iespējams, klusākās un nosvērtākās dāmas – Lindas – privātā dzīve. Realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki uzreiz ķērās vērsim pie ragiem un apsprieda, kāpēc izbijusī skolotāja ir brīva sieviete?

Neņemot vērā to, ka Linda, kas šova dēļ aizgāja no sava iepriekšējā darba – skolotājas amata, iepriekš bija viena no vismazāk apspriestākajām šova dalībniecēm, kā izrādās, arī viņai ir ko teikt par savu privāto dzīvi. Tieši pretēji – viņa nevairās par to runāt. Pārējie, jo īpaši Elīna, centās noskaidrot, kāpēc tik skaista un gudra sieviete staigā bez vīrieša pie sāniem. Beigu beigās dāmas nonāca pie secinājuma, ka abas ir diezgan izvēlīgas pretējā dzimuma jautājumos.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas