Elīna dzer un nesaprot, kāpēc atgriezusies šovā!

53 komentāri
Elīna dzer un nesaprot, kāpēc atgriezusies šovā!
Toms Norde

Pagājušās ceturtdienas vakarā, atgriešanās iespēju realitātes šovā TV Zvaigzne ar 228 balsīm ieguva trakulīgā blondīne no Kurzemes Elīna Melnbārde. Taču, atgriežoties šovā, Elīna sevi nav parādījusi no tās labākās puses. Tā vietā, lai ķertos “vērsim pie ragiem” un pēc atpūtas mājās mestos iekšā šovā, un sagatavotu fināla uzdevumu, Elīna šova dzīvoklī nemitīgi lieto grādīgos dzērienus, pārkāpj kārtības noteikumus un smēķē dušās.

Jau pirmajā vakarā Elīna nespēja atbildēt uz jautājumu, kāpēc tieši viņai būtu jāatgriežas šovā? “Uz jautājumu, kāpēc man vajadzētu atgriezties, sakarīgi atbildēt nevarēšu. Es netaisos neko nevienam skatītājam solīt, es vienkārši aizmirsu savu koferi, atnācu un viņš ir atvērts.”

Jau brīdi pēc ienākšanas šovā Elīna ķērās pie grādīgās dziras un atklāja dalībniekiem savas ieceres par raidījumu: “Man būs raidījums par gejiem.” Pastāstījusi kolēģiem par dzīvi ārpus šova telpām, Elīna teica, ka nav jāiespringst par uzdevumiem tik ļoti. Brīdi vēlāk, blondīne Edgaram un Santai atklāja sava projekta ideju: “Mans raidījums sauksies “Viņš ir viņš”.” Uzklausījusi Jura kritiku par to, ka viņaprāt šāds raidījums neies cauri, Elīna domas mainīja un teica, ka tad raidījums būšot par transvestītiem.

Nākamās dienas rītā Elīna atklāja, ka bija domājusi, ka būs tikai viesis šovā, tāpēc līdzi pat nav paņēmusi mantas: “Es domāju, ka būšu tikai viesis. Man nav līdzi pat mantu. Un es nezinu, par ko lai veidoju raidījumu.”

Arī nedēļas nogali, jaunā dāma pavadīja, nevis domājot par savu fināla raidījumu, bet gan plītējot un uzdzīvojot. Visu sestdienas vakara tiešraides laiku Elīna izcieta sodu, sēžot virtuālajā cietumā, jo no filmēšanas kopā ar Džokeru, šova telpās atgriezās piedzērusies. “Visi tik dusmīgi, viss slikti. Dievs?! Drīkst aiziet dušā vienkārši “uzkurīt”?!” Elīnas neadekvāto bļaušanu mēģināja apturēt bēdubrālis Džokers, taču tas blondīni sadusmoja vēl vairāk: “Neaiztiec manu seju! Jūs man neviens neesat šeit tik labi pazīstami, lai aiztiktu manu seju!” Elīnas uzvedība sadusmojusi arī pārējos šova dalībniekus.

Vai Elīna atgriezās šovā, lai cīnītos un kļūtu par TV Zvaigzni? Vai tie, kuri šovā ir citu mērķu vadīti vēl ilgi spēs izturēt neadekvātos blondīnes izgājienus? Vai Elīna, cik ātri ienākusi, tik ātri “neizlidos kā korķis” no spēles? Seko līdzi notikumiem šovā, kad konkurence un stress pieaug ar katru dienu, jo fināls, jau pēc nedēļas!

53 komentāri

TOP komentāri

 • Dina
  0

  Dina

  No Elīnas nekāda TV seja vai raidījuma vadītāja, tik un tā nesanāks, tad viņai vēl ļoti daudz jāmācās un jāapgūst. Kas attiecas uz dzeršanu , tad vajag saprast cik daudz un kur to var un kur nevar atļauties, šoreiz Elīna paršāva par strīpu.

  08.12.2014 17:01

 • Jautrīte
  0

  Jautrīte

  Es piekrītu,ka Elīnai sods ir jāsaņem. Jautājums: kur tad vakarā cilvēks var iziet, ja viņa nedzīvo Rīgā un vēl pie tam dzērusi, kā viņa teica, ka naudas neesot? Puiši pareizi darīja. Malači! Izgulēs dzērumu un tad nāks apskaidrība. Ne jau dzērumā, bet skaidrā jārunā un jāsoda. Es piekrītu Martina rakstītam.

  08.12.2014 16:48

 • Kaimiņš
  0

  Kaimiņš

  Piekrītu, man arī diži neaizrauj Elīnas izklāsti par to kā viņa jūtās, kas sāp, kas ar matiem, ka gribās ēst. Piedodiet Elīnas fani, bet viņa ir blondīne, kas attaisno stereotipus par blondīnēm.

  08.12.2014 16:22

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas