Dienas muļķība: uz galvas stāvēs un Tālavas taurētāju deklamēs Elīna

0 komentāri
Dienas muļķība: uz galvas stāvēs un Tālavas taurētāju deklamēs Elīna
Foto: Toms Norde

No šīs nedēļas portāls Skaties.lv sadarbībā ar Kanālu 2 uzsāk aktivitāti ar nosaukumu “Dienas muļķība”. Spriežot pēc lielā balsu skaita, ir skaidrs, – jūs vēlaties, lai jaunās TV Zvaigznes muļķojas vēl. Šodien jūs esat lēmuši par to, ka Elīna būs tā, kura stāvēs uz galvas (vai rokām) un deklamēs Tālavas taurētāju.

Šī ir aktivitāte, kurā iesaistīsim arī Tevi, skatītāj! Lai realitātes šovs TV Zvaigzne būtu vēl dzīvāks un atraktīvāks (ja tas maz ir iespējams), tieši Tu kādai no jaunajām zvaigznēm liksi no rītiem vai pusdienlaikā pastrādāt kādu “muļķību”.

Katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz konkrētās dienas plkst. 23.00 (ņemot vērā nedēļas beigas, šoreiz būs izņēmums – balsojums noslēgsies tikai svēdtienas vakarā) realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā labajā pusē atradīsi aptauju, kurā Tev, dārgais lasītāj un skatītāj, būs iespēja noteikt, kurš attiecīgi nākamajā dienā izpildīs kādu no portāla Skaties.lv uzdotajām “Dienas muļķībām”. Piemēram, vakar jūsu izvēlētais favorīts, kas šoreiz bija [Ex] da Bass, pārējos dalībniekus veda rotaļā “Kas dārzā”. Bet šodien, stāvot uz galvas vai rokām, Elīnai būs jānoskaita vismaz viens Tālavas taurētāja pants.

Padarīsim šo šovu vēl atraktīvāku, iesaisties arī Tu un kļūsti par kādas jaunās TV Zvaigznes karjeras sākumposma sastāvdaļu – liekam viņiem darīt muļķības!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas